arama

Yavaş bağlantı için 7 uygulama!

Yavaş bağlantı için 7 uygulama!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • skyhan skyhan
  • 1 Star
    Loading...

İyi bir bağlantıya ihtiyacınız olduğu anda internetin çökmesi ya da az kalsın sürünmeye başlaması, hiç de eksik yaşanan bir durum yok. Açık Havada gidecek bir yer ya da bir restoranın telefon numarasını ararken tekrar tekrar dönen yüklenme işaretlerini bakmak, bütün bir kabus. Ama aşağıdaki özel Android uygulamalarını kullanıyorsanız, fena bağlantının üstesinden zahmetsizce gelebilirsiniz!

Sadece 5MB boyutundaki bu tatbik, bilhassa düşük bağlantı hızlarında internette dolaşmanıza asistan oluyor. Çok konuşulan konuları listeleyen başvuru formu, istediğinizi keşfetmenizi sağlıyor. Google Go, sesli arama işlevi de sunuyor.

İndirin:Google Go

2. Datally

Datally, veri tüketimini izlemenizi ve denetlemenizi sağlıyor. Başvuru baştan sona saatte, günde, haftada veya ayda ne değin bilgi kullandığınızı görebiliyorsunuz. Başvuru Formu, bunlara dayanarak size tasarruf ipuçları da veriyor.

İndirin: Datally

3. Opera Max

Opera Max, bilgi tüketimini azaltmayı hedefleyen ücretsiz bir VPN hizmeti. Opera Max etkili ülkü getirildiğinde işletim sistem seviyesinde çalışıyor. Şifreli olmayan her bağlantı Opera’nın sunucularından geçiyor ve burada sıkıştırılıyor. Bu Nedenle her başvuru formu için veri tasarrufu moduna girmenize lüzum kalmıyor.

İndirin: Opera Max

4. Facebook Lite

Facebook Lite, Facebook’un mobil web sayfasının geliştirilmiş bir sürümü. Uygulama, temel işlevlerin neredeyse tümünü sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere Facebook Lite’ın amacı, cihazınızın kaynaklarını ve veriyi tedbirli harcamak.

İndirin: Facebook Lite

5. Messenger Lite

Messenger’ın şişkin bir uygulamaya dönüştüğünü Facebook mühendisleri bile kabul ediyor. Bu yüzden internet bağlantınız kötü olmasa bile Messenger Lite, bir alternatif. Uygulamanın içerisinde reklam, promosyon, hikaye ve sizi chat bot’lara çekecek şeyler bulunmuyor.

İndirin: Messenger Lite

6. Skype Lite

2018021901042773772.jpg

Skype Lite yalnızca Hindistan’a sunulsa da, APK dosyasını indirerek kullanmanız muhtemel. Yavaş ağlarda çalışacak biçimde tasarlanan Skype Lite, 2G hızında bile sesli görüşmeler yapmanıza izin veriyor.

İndirin:  Skype Lite (APK Mirror bağlantısı)

7. YouTube Go

YouTube Go, videoları indirip, internet bağlantısına lüzum kalmadan arkadaşlarınızla paylaşmanız için tasarlanmış bir tatbik. Paylaşım için arkadaşınızın YouTube Go’yu yüklemiş olması yeterli.

İndirin: YouTube Go