arama

iPhone Hafıza Yükseltme İşlemini Garantili Olarak Yapan Türk Firması

iPhone Hafıza Yükseltme İşlemini Garantili Olarak Yapan Türk Firması
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • skyhan skyhan
  • 1 Star
    Loading...
iPhone hafızanızın düşük olması, cihazınızın ömrünü kısaltan kayda değer bir faktör. Telefonu en kolay şekilde kullansanız deha, çektiğiniz fotoğraflar, videolar ve uygulamalar zamanla cihazınızı işgal eder. Bulut depolama sistemleri de sizin için yerinde bir seçenek değilse, cihazınızın zihin donanımını değiştirmenin ve hafızayı arttırmanın vakti gelmiş demektir.

iPhone kullanıcılarının en büyük sıkıntısı, hala tam anlamıyla çözüme kavuşmayan zihin konusu. Yıllar her tarafında internet hızlarının artıp, bulut sistemlerinin daha elverişli hale gelmesi bile bu sorunu kökünden çözemedi. Her yeni iPhone modeli, en az us miktarı konusunda eskisini ikiye katlasa da yazılımların da boyutu büyüme gösterdi.

Bundan Böyle çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu, fazlasıyla yüksek. Keza uygulamalar, zamanla şişen dosyalarıyla cihazınızın hafızasını ele geçiriyor. Kullanıcılar, bu sorudan dolayı telefonlarını satmak zorunda bile kalıyorlar. Başlıca daha düşük fiyatlı olduğu için göze çekici görünen kısıtlı hafızaya sahip iPhone’lar, aynı nedenle kullanıcıları bezdiriyor.

Bugün Türk firması olan Fotoparca.com’un epeyce işe yarayan, binlerce liralık telefon mastraflarından kurtaran bir hizmetinden söz etmek istiyoruz. Kullanıcıların sesini duyan firma, iPhone cihazlarının içerisindeki düşünce donanımı olan NAND birimini değiştirerek, yüksek hafızalı, adeta yeni bir cihaza kavuşmanızı sağlıyor.

Garantili olarak teknik müdahalede yer alan firma, 6 ay süreyle yaşayacağınız sorunlar karşısında tüm sorumluluğu üstüne alıyor. Aşağıda bulunan listede bulunan bir iPhone modeli kullanıyorsanız, Fotoparça.com’dan hizmet alabiliyorsunuz:

iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7, 7 Plus

Kafanıza takılan her türlü soruya yanıt bulmak için firmanın YouTube kanalına yüklediği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

İstanbul’da bulunan Fotoparca.com’a nerede yaşarsanız yaşayın cihazınızı gönderebilir, garantili teknik destekten faydalanarak iPhone hafızanızı yükseltebilirsiniz.

Daha artı ayrıntısıyla uğraşma için buradan firmanın internet sitesine uğrayabilirsiniz.