arama

Gears 5 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Gears 5
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • skyhan skyhan
  • 1 Star
    Loading...

Oyunseverler, yeni çıkan veya duyurulan oyunlara fazlasıyla ilgi gösteriyorlar. Bunun nedeniyse özellikle de birkaç yıldır piyasaya sürülen veya duyurulan oyunların grafiksel anlamda adeta gerçek gibi görünmesi ve oynanış açısından fazlasıyla başarılı olması. 

Şimdilerdeyse Microsoft, geçtiğimiz yıl duyurduğu “Gears 5” isimli üçüncü şahıs nişancı oyunu için çalışmalarını tamamlamış durumda. Windows işletim sistemli bilgisayarlar ve Xbox One konsolu üzerinden oynanabilecek olan Gears 5’le ilgili açıklamalarda bulunan Microsoft, oyunun sistem gereksinimlerini ve oyunun erken erişim tarihini açıkladı.

Gears 5

Gears 5 aslında, “Gears of War”ın yeni bir oyunu olarak düşünülebilir. Microsoft bu kez sadece Gears of War isminden uzaklaşmak istediği için böyle bir isim tercih etmiş durumda.

Oyunseverlerin merakla bekledikleri Gears 5’in resmi çıkış tarihi 10 Eylül olarak belirlenmiş durumda. Ancak Microsoft, oyunseverlerin bu oyuna daha erken bir tarihte kavuşmaları için bir erken erişim programı oluşturdu. Erken erişim programı kapsamında oyunseverler, Gears 5’i 5 Eylül itibarıyla oynayabilecekler. Ancak erken erişim kapsamında Gears 5’e erişmek isteyen kullanıcıların, oyununun “Ultimate Edition” sürümüne sahip olmaları gerekiyor.

Gears 5 için erken erişimle yetinmeyen Microsoft, oyunun sistem gereksinimlerini de yayınlamış durumda. Dilerseniz şimdi de Gears 5’in sistem gereksinimlerine detaylı olarak bakalım.

Microsoft’un Gears 5 için belirlemiş olduğu sistem gereksinimleri bu şekilde. Eğer sizlerde Gears 5 oyununa erkenden sahip olmak isterseniz, şimdiden sipariş verebilir ve hatta oyunu şimdiden bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Eğer satın aldığınız Gears 5 sürümü Ultimate Edition’sa erken erişim kapsamında olduğunu unutmayın.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.