arama

BNB kripto parası müthiş bir sıçrama yaptı

BNB kripto parası müthiş bir sıçrama yaptı
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • skyhan skyhan
  • 1 Star
    Loading...

BNB kripto parası müthiş bir sıçrama yaptı Bütün Boyutta Gör

Hacim olarak kripto para dünyasının bir numarası olan Binance borsasının kendi para birimi de bu avantajı çok iyi kullanıyor. Borsanın son dönemdeki hamleleri Binance Coin – BNB birimini dört kat değerlendirdi.

Rekor üzerine rekor

Geçen yıl Aralık ayında 4.6$ ile 2018 yılının minimum değerine gerileyen BNB, kripto para piyasasının hafif toparlanmasını fırsat kasıtlı olarak az daha uçtu. Istikrarlı bir yükseliş içerisine giren BNB lahza itibariyle 17$ seviyelerinden operasyon görüyor.

Aralık ayından bu yandan kripto para dünyası azıcık toplanmış gibi. Piyasanın adeta lokomotifi konumundaki Bitcoin, 4000$ seviyesine tutunmuş durumda. İniş ve çıkışlar olsa da bu seviyenin fazla altına inmedi. Hal böyle olunca diğer para birimleri de yavaşça yükseliş trendine girdiler.

Keza Bkz. “Yeni AirPods’un rakibi Apple’dan gelecek”

bununla beraber BNB en fazla çoğaltma bildiren para birimlerinden birisi olmayı başardı. BNB’den daha pozitif yükselme belirten birimler de oldu oysa genelde düzeltme yaparak birincil sıçrama oranının yarısına kadar gerilediler.

BNB ise hiç durmadı diyebiliriz. Aradan geçen 4 ay içerisinde aylık olarak sıradan yüzde 40 civarı yükselme oranı tutturan BNB ara sıra gerilese de bu yüzde 1-2 oranını geçmedi. Bu rekorlarla BNB en başarılı borsa biri olma ünvanını da elde etti.

  BNB kripto parası müthiş bir sıçrama yaptı Bütün Boyutta Gör

Yükselişin en büyük sebeplerinden birisinin Launchpad adındaki ICO platformu olduğu ifade ediliyor. BitTorrent, Fetch AI ve Celer gibi projeler platforma girdiği anda tüm kotalarını satarak rekor kırdılar. Yatırımcılar yaklaşık olarak bu projelere saldırı etti.

Son dönemde kullanıcıların Launchpad üzerinde alış yapmaya çalışırken sistemin kusur verdiği şikayetleri üzerine Binance bu hafta yatırım sistemini değiştirdi. Hesabında belirtilmiş bir BNB tutanlara çekiliş usulü ICO projelerine katılma hakkı verilecek. Bu haberin yayınlanması ile birlikte BNB birimine yoğun bir alış baskısı oldu ve sadece bugün içerisinde yüzde 13 değerinde kazandı.

BNB biriminin ilk 5 içerisinde yer alacağını ön gören öyle çok uzman var. Bölüm bunu haklı çıkarırcasına yükselmeye devam ediyor. Bu ivmeyi korursa Bitcoin Cash ve EOS’u rahatlıkla geçebilir.

 

https://cryptopotato.com/binance-coin-bnb-surges-13-to-a-new-all-time-high-following-binance-launchpad-announcement-bnb-price-analysis/ Açıklama Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.