Anasayfa / Genel / ZeptoLab’in Ücretsiz Battle Royale Oyunu Bullet Echo, Android ve iOS İçin Yayınlandı

ZeptoLab’in Ücretsiz Battle Royale Oyunu Bullet Echo, Android ve iOS İçin Yayınlandı

ZeptoLab‘in yeni taktiksel nişancı oyunu olan Bullet Echo, Google Play Store ve App Store’da bedava olarak oyunculara sunuldu. Ekip ve gizlilik odaklı bir oyun olan Bullet Echo’da görüşünüz sadece el fenerinizden yayılan ışıkla sınırlı ve bu yüzden rakiplerinizin etap veya silah ateşleme sesleri oyunda manâlı bir yer tutuyor.

Fazla oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda, görünmezlikten elektrik alanlı kalkanlara dek kendi özel yeteneklerine sahip olan çeşitli karakterlerle oynayabiliyoruz. Yeni karakterleriyse çevrimiçi maçlar yaptıkça toplayacağımız dağıtılmış kaynaklarla açabiliyoruz. Ayrıca topladığımız bu kaynaklar mevcut olan karakterlerimizin özelliklerini de sağlamlaştırmak için kullanılabiliyor.

Bullet Echo’nun çıkış fragmanı:

Bullet Echo, 5v5 Ekip Ölüm MaçıKing of the Hill ve Battle Royale şeklinde 3 ayrı oyun modu seçeneğine sahip. İsimden de anlaşılabileceği üzere 5v5 olan ilk maçta takımınız ile karşı takımı yok etmeye çalışıyorsunuz. King of the Hill ise herkesin bağımsızlık ve tek başına olduğu oyun modu. Son mod olan Battle Royale’deyse 5 adet 3 kişilik takım karşısında karşıya geliyor, oyunu son ayakta kalan takım ya da oyuncu kazanıyor. Ayrıca ne dek uzun süre dayanırsanız öyle fazla ödül alma şansınız da bulunuyor.

Bullet Echo, hâlihazırda bir süredir beta sürümüyle bazı oyuncularla buluşmuş durumda ve daha şimdiden gayet oturmuş bir oyuncu kitlesine sahip. Keza Bullet Echo, Google Play Store’da yayınlandığı gün içerisinde 100.000’den artı indirildi ve ABD App Store’da Aksiyon Oyunları kategorisinde 17. sıraya yükseldi. Siz de oyunu sınamak isterseniz Google Play Store ve App Store bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bullet EchoİNDİR Bullet EchoİNDİR

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir