Anasayfa / Genel / Yeni Tür BMW X1, Kamuflajlı Bir Şekilde Görüntülendi

Yeni Tür BMW X1, Kamuflajlı Bir Şekilde Görüntülendi

Alman otomobil üreticisi BMW ’nin bir süredir deneme edilen yeni nesil crossover X1 Serisi, Motor1 çalışanları tarafından görüntülendi. Görüntülerde yer alan yeni cins BMW X1, objektiflere kamuflajlı bir şekilde yakalanmış olsa bile yeni modelde müşterileri bekleyen bir takım büyük değişiklikler olabileceği anlaşılıyor. Bu şansın dönmesi, bilhassa tasarım noktasında göze çarpıyor.

Bu noktada görüntüleri incelediğimizde BMW, mevcut modellere kıyasla yeni nesil X1 ’de daha küçük bir ızgara üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. aynı zamanda ızgaralar arasındaki açık sözlülük da mevcut BMW modellerinden, bilhassa de yeni 4 Serisi’nden daha ufak. Bu da şirketin yeni X1 Serisi’nde daha öbür bir tasarım tercih edeceği anlamına geliyor.

Yeni BMW X1 Serisi nasıl görünüyor?

BMW X1

Aracın alt taraflarına bakacak olursak burada sinyâl herhangi bir değiştirme olmadığını söyleyebiliriz. Kesinlikle bu noktada uygulanan kamuflajın az kalsın bütün hatları gizlediğini ve aracın hâlâ daha geliştirilme aşamasında olduğunu unutmamak gerekiyor.

Arkadaki tarafa geçtiğimizde valiz kapağının hemen üstüne yerleştirilmiş olan spoyler dosdoğru göze çarpıyor. Nispeten büyük sayılabilecek bu spoyler, arkadaki tarafa doğru uzanıyor ve aracın üçüncü fren lambası bu büyük spoyler’in bütün ortasına konumlandırılmış durumda. Anında aşağı tarafa indiğimizdeyse ast tarafa doğru uzayan arka lambaları görebiliyoruz. Son olarak arkadaki tamponda egzozları gösterecek herhangi bir deliğin yer almadığını da belirtelim.

BMW X1

Yeni X1 Serisi’nin mekanik detayları hâlâ daha net olarak bilinmiyor lakin ortalıkta dolaşan bir takım söylentiler mevcut. Bu noktada sektöre yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre yeni nesil X1 ailesi, hibrit ve hatta şarjlı hibrit versiyonlarıyla birlikte piyasaya sürülebilir. Bu modellere ilave olarak tasarımı azıcık daha farklı ancak benzer temellere sahip tamamen elektrikli bir iX1 modelinin de tanıtılması bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir