Anasayfa / Genel / Yeni Tür Apple Pencil, Siyah Renk Seçeneğiyle Gelebilir

Yeni Tür Apple Pencil, Siyah Renk Seçeneğiyle Gelebilir

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dev teknoloji şirketi Apple, bugüne kadar hayatımızı kolaylaştıran çoğu ürünle karşımıza çıktı. Şirketin Apple Pencil isimli dokunmatik kalemi de iPad kullanıcıları tarafından fazlasıyla beğenildi. Şirket, bugüne dek iki öbür Apple Pencil tanıttı.

Apple ’ın tanıttığı iki Apple Pencil ’ın da iki taraflı bir noktası bulunuyordu. Her iki tür de sadece beyaz renkle piyasaya sürülmüştü. Bir sonraki Apple Pencil hakkında çoktan ortaya atılan iddialara göreyse Apple, yeni kaleminde farklı bir renk seçeneği de sunabilir.

Yeni Apple Pencil, siyah renkle gelebilir:

apple pencil

Twitter kullanıcısı Mr. Black göre paylaşılan bir tweet ’e tarafından Apple, yeni nesil Apple Pencil ’ı iki renkle piyasaya sürecek. Şirket, tekrar tekrar olduğu gibi beyaz rengi koruyacak ama kullanıcılara keza siyah renk seçeneğini de sunacak. Tabii bunun sadece bir bahis olduğunu ve kesinlik taşımadığını belirtmekte menfaat var.

Apple ’ın yeni cins Apple Pencil kalemi hakkında bugüne dek hiçbir veri paylaşılmadı. Dolayısıyla bu kalemden neler beklememiz konusunda bir us sahibi değiliz oysa yeni cins Apple Pencil ’ın tanıtılması beklenen yeni iPad ’lerle birlikte karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Peki yeni iPad ’ler ne süre tanıtılacak? Bugüne dek ortaya atılan iddialar daima 2020 ’nin ikinci yarısında yeni iPad ’lere kavuşacağımızı belirtiyordu oysa bazı haberlere tarafından şirket, COVID-19 salgını sebebiyle miktar zincirinin etkilenmesinden nedeniyle yeni iPad ’lerin tanıtımını ertelemiş durumda.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir