Anasayfa / Genel / Yeni Tom Clancy Filmi Without Remorse’un Vizyon Tarihi Ertelendi

Yeni Tom Clancy Filmi Without Remorse’un Vizyon Tarihi Ertelendi

Bütün dünyayı etkisi altına bölge ve yaşamı her noktasına kadar olumsuz etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle çoğu filmin çekimleri durdurulmuş, vizyona girecek olan filmlerin ise gösterim tarihleri ertelenmişti.

COVID-19 salgını sebebiyle vizyon tarihi ertelenen filmler arasında Christopher Nolan ’ın Tenet ’ı (12 Ağustos) Disney ’in “live-action” Mulan ’ı (21 Ağustos) ve Wonder Woman 1984 (2 Ekim) bulunuyor. Fakat Tom Clancy filmi Without Remorse ’un ertelenme sebebi salgın değil.

Tom Clancy filmi Without Remorse vizyon tarihi ertelendi

Birçok film koronavirüs salgını sebebiyle ertelenirken Tom Clancy filmi Without Remorse ’un gösterim tarihinin ötelenmesinin sebebi gişe rekabeti oldu. Without Remorse ’un vizyon tarihinin 21 Şubat 2021 ’e ertelenmesinin sebebi, benzer tarihlerde gösterime girecek olan Wonder Woman 1984 ile rekabetten kaçınmak oldu.

Film, bir deniz komandosu olan John Clark ’ın, karısını öldürenlerden intikam elde etmek isterken kendisini fazla daha büyük bir komplonun ortasında bulmasını anlatıyor. Film, yeni vizyon tarihinde başrolünde Bob Odenkirk ’ün yer aldığı Nobody filmiyle yarışacak.

without remorse

Without Remorse ’un başrolünde daha önce Black Panther ve Creed ’de izlediğimiz Michael B. Jordan yer alırken ona Jamie Bell, Cam Gigandet, Jodie Turner-Smith gibi isimler eşik ediyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise daha önce Sicario: Day of the Soldado ’yu da idare eden Stefano Solima oturuyor.

Without Remorse ’un şu lahza için yalnızca ABD gösterim tarihi biliniyor, filmin ülkemizdeki vizyon tarihine dair ise henüz net bir veri bulunmuyor.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir