Anasayfa / Genel / Yeni SüngerBob Oyununun Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

Yeni SüngerBob Oyununun Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

PlayStation oyuncularını SüngerBob evreniyle buluşturacak SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated ’dan bugün yeni bir fragman paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde oyunda bulunacak boss ’ların bazılarını belirten fragmanın aksine bugün yayınlanan fragman, oyunun fazla oyunculu yapısını gösteriyor.

Bir önceki fragman gibi yine 1 dakika uzunluğunda olan fragman, oyuncuların bir araya gelerek nasıl eğlenceli zaman geçireceklerini gözler önüne seriyor. Oyunun fazla oyunculu moduna katılan oyuncular, kendilerine gelen düşmanları alt ederek bölümleri aşmaya çalışacaklar.

Çok oyunculu mod fragmanı:

Tekrar fragmanda gördüğümüz kadarıyla çok oyunculu modu oynarken birçok farklı kişilik seçilebilecek. Bu karakterler aralarında kuşkusuz SpongeBob, Patrick, Squidward, Mr. Krabs, Plankton, Gary, Sandy ve daha birçok karakter bulunacak. En azından fragmanda gördüğümüz kadarıyla oyuncular yalnızca yapay zekâya karşı savaşacaklar.

23 Haziran 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, 2003 yılında geliştirilen aynı isimli oyunun remake ’i olacak. Oyun, günümüz grafiklerine kavuşturulacak.

spongebob

Puple Lamp Studios ’un remake ’ini üstlendiği SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, tek oyunculu ve fazla oyunculu modlara sahip olacak. Oyun; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyunun çapraz platform desteğine sahip olup olmayacağı demin bilinmiyor.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, önümüzdeki haftalarda çıkış yapacak. derhal Steam ’den ön siparişi başlayan oyunun mağaza sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun, çıkış tarihine değin %10 indirimle 121,50 TL karşılığında ön siparişle satın alınabilir.

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir