Anasayfa / Genel / Yeni Spider-Man Oyununun Yüksek Çözünürlükteki Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Yeni Spider-Man Oyununun Yüksek Çözünürlükteki Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen PlayStation 5 lansmanında etkinliğin en fazla konuşulan oyunlarından biri de yeni Spider-Man oyunu oldu. Etkinlikte yeni bir Spider-Man oyunu beklemeyen hayranlar, Insomniac Games, yeni Spiderman-Man oyunu Spider-Man: Miles Morales‘i duyurduğunda, aslında büyük bir sürprizle karşı karşıya kaldı.. Bu dek çabuk bir devam oyunu beklenmediği için bu durum etkinliğe damgasını vurmuş oldu. Keza isimden de anlaşılabileceği üzere yeni oyunda Peter Parker‘ın yerini, çizgi romanlarda ve ilk oyunun hikâyesinde de bulunan Miles Morales alıyor.

Geçtiğimiz Cuma günü de Spider-Man: Miles Morales oyunun yeni ekran görüntüleri Twitter üzerinden paylaşıldı. Bu ortaya meydana çıkan ekran görüntülerinde Miles Morales, Manhattan semalarınla ağlarıyla sallanırken ve keza yeni Spider-Man yeteneklerini sergilerken görüntüleniyor. Ekran görüntülerinde anlaşıldığı üzere, ekstra maddi şiddet, ekstra hız, dayanıklılık ve ‘Örümcek’ hisleri gibi alışkın olduğumuz Spider-Man güçlerinin yanı sıra Miles Morales, ‘Bio-elektrik Zehir Patlaması‘ ve faal kamuflaj gibi önceki oyunda Peter Parker’ın sahip olmadığı bazı yeni güçlere sahip olacak.

Insomniac Games: Spider-Man: ‘Miles Morales genişletme paketi olmayacak.’

Keza yeni Spider-Man oyunuyla ilgili ortaya meydana çıkan oyun içi detayların ve ekran görüntülerinin yanı sıra Insomniac Games, daha önce Sony kadar duyurulan Spider-Man: Miles Morales’in bir genişletme paketi olacağı yönündeki duyurusunu da düzeltti. Devlete Ait Twitter hesabı üzerinden tanımlama yapan Insomniac Games, oyunun ilk Spider-Man oyunundan egemen bir yapım olarak çıkacağını ve Spider-Man: Miles Morales ile ilgili oynanış ve hikâye detaylarının ve teknik açıklamaların ilerleyen günlerde yeniden kendileri kadar duyurulacağını belirtti.

Spider-Man: Miles Morales, ilk oyununun bir genişletme paketi olmasa da, yine de Peter Parker’ın bulunduğu evrende geçecek ve birincil oyunun bir ‘spin-off’ versiyonu şeklinde piyasaya çıkacak. Spider-Man: Miles Morales ile alakalı bilgiler geliştirici firma göre açıklandıkça, yeni oyunun nasıl olacağı hakkında daha fazla yorum yapabilme şansımız olacak. 

Hakkında admin

Check Also

P.T.'nin PlayStation 5'te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

P.T.’nin PlayStation 5’te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in geriye dönük uyumlulukla geleceği açıklanmış ve hatta PlayStation 5’te …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir