Anasayfa / Genel / Yeni OnePlus Akıllı TV, OnePlus 8 Kadar İnce Olacak

Yeni OnePlus Akıllı TV, OnePlus 8 Kadar İnce Olacak

Geliştirdiği nispeten yerinde fiyatlı amiral gemisi zeki telefonlarla dikkati üstüne çeken Çinli teknoloji şirketi OnePlus, 2019 yılında OnePlus TV Q1 ve OnePlus TV Q1 Pro adlı akıllı televizyon modellerini tanıtarak yeni bir sektörde daha rekabete girmişti.

Çinli şirket, OnePlus TV Q1 ve OnePlus TV Q1 Pro ’nun arkasından yeni zeki televizyonlar için çalışmaya devam ediyor. OnePlus, yeni zeki televizyonlarıyla farklılaşmayı odağına alırken, daha uygun fiyatlı televizyonlar sunabilmek, başlıca amaçlarından biri konumunda.

OnePlus televizyon

OnePlus CEO ’su Pete Lau, şirketin yakın dönemde piyasaya sürmeyi planlığı yeni televizyon serisiyle ilgili olarak geçtiğimiz günlerde AndroidCentral internet sitesiyle bir röportaj gerçekleştirdi. 

Tasarımın, bir ürünün rakiplerinden farklılaşmasını karşılayan en önemli unsurlardan biri olduğunu söyleyen Pete Lau, bütün ürünlerinin tasarımı için büyük yatırımlar yaptıklarını açıkladı. Lau, farklılaşmayı sağlayacak ikinci unsurun ise kullanıcı deneyimi olduğunu söyledi. 

OnePlus televizyon

Lau, OnePlus ’ın yeni televizyonlarını geliştirirken uygun fiyata odaklanmasına rağmen tasarımdan da imtiyaz vermeyeceğini açıkladı. Lau ’nun bu sözleri, yeni zeki televizyon serisinde yer alacak 6.9 mm inceliğindeki modele bir göndermeydi.

OnePlus, yeni zeki televizyonunun inceliğini öne dışlamak için akıllı telefonu OnePlus 8 ve yeni zeki televizyonunu benzer görselde bağlı yanlamasına getirdi. Yayınlanan görselde televizyonun OnePlus 8 ’le adeta benzer kalınlığa sahip olduğu görülüyor. Tabii ama televizyonun tamamı bu değin ince olmayacak. Televizyonun daha aşağı kısmında daha kalın bir birim de yer alacak. 

OnePlus televizyon

Pete Lau, OnePlus ’ın yakın zamanda tanıtılacak yeni zeki televizyon serisinin çerçevelerinin de epeyce ince olacağını açıkladı. Lau, yeni televizyonun yüzde 95 ekran/karoser oranına sahip olacağını ve bu tasarımın yüzde 93 DCI-P3 renk gamıyla birleşeceğini söyledi. 

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir