Anasayfa / Genel / Yeni Marvel Film ve Dizilerinin Bazı Detayları ve Olası Vizyon Tarihleri Ortaya Çıktı

Yeni Marvel Film ve Dizilerinin Bazı Detayları ve Olası Vizyon Tarihleri Ortaya Çıktı

Dünyada hâlâ etkisini göstermeye sürekli koronavirüs salgını ekonomiyi ve çoğu endüstriyi olumsuz etkilemiş durumda. Koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörlerden olan sinema sektöründe de çoğu film ileri bir tarihe ya da önümüzdeki yıla ertelenmişti. Disney‘de bu olumsuz gelişmelerden epeyce etkilenen şirketlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Disney, hâlihazırda üzerinde çalıştığı Marvel Avengers filmlerini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalmıştı. Ama bugünlerde bu filmlerden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Bütün dünyadaki sinemaların kapatılmasıyla ve film setlerinde uygulanan koronavirüs önlemeleri dolayısıyla, Disney birçok Marvel filminin çıkış tarihini erteledi. Bazı yapım şirketleri bu dönemde filmlerini dijital olarak vizyona sokup gayet hoş başarılar elde etse de Disney, bu riski almak istemiyor gibi görünüyor. En yakın tarihli olaraksa Disney’in Black Widow filmini bu yıl içerisinde yayınlaması bekleniyor.

Black Widow, 6 Kasım’da vizyona girebilir:

Black Widow

Marvel Sinematik Evreni‘nin 2020’den 2022 yılına değin vizyona girecek 4. faz filmleri arasında yer alan Black Widow, yayınlanacak ilk Avengers filmi olabilir. 6 Kasım tarihinde vizyona girmesi planlanan Black Widow, salgın daha kötü bir hal alırsa her tarafta ertelenebilir ya da ayrıntılarıyla Disney+ üzerinden vizyona girebilir.

The Eternals bitmiş çekilmeye başlandı:

Disney’in şu an Avengers’a dâhil olmayan en büyük oyuncu kadrosuna sahip Marvel filmi The Eternals, Marvel evreninden daha önce ekranlarda görmediğimiz yeni süper kahramanlara sahip olacak. Başlıca olarak bu sene Kasım ayında çıkması beklenen The Eternals’ın vizyon tarihi daha sonra Black Widow’a verilmişti ve The Eternals ertelenmişti. Geçtiğimiz günlerde filmde rol alacak olan Salma Hayek’in bir film setinden paylaştığı fotoğrafa kadar The Eternals’ın tekrar çekilmeye başlandığı düşünülüyor.

WandaVision dizisi bu yıl yayınlanabilir:

WandaVision

Avengers ekibinden Scarlet Witch‘i konu olacak yeni WandaVision dizisinin normal olarak bu sene yayınlanması bekleniyordu. Koronavirüs salgınının peşinde bir ses çıkmayan diziyle alakalı, Marvel Sinematik Evreni dâhil çoğu markanın devlete ait oyuncaklarını üreten Pop in a Box, Twitter üzerinden WandaVision’ın bu yıl Aralık ayında ya da 2021 Ocak ayında yayınlanabileceğini duyurdu.

The Falcon and the Winter Soldier bu sene çıkabilir:

The Falcon and the Winter Soldier

Hâlihazırda çekimlerine önümüzdeki birkaç ay içinde başlanacağı düşünülen yeni Captain America dizisi The Falcon and the Winter Soldier hakkında da yeni haberler geldi. Dizide yeni Captain America olarak karşımıza çıkacak olan Anthony Mackie’nin makyaj artisti Latoya Henderson, Instagram üzerinden “Bu yıl siyahımsı bir Captain America’ya sahip olacağız. Bu yüzden 2020 yılını hemencecik o kadar bir kenara atmayalım.” ifadeleri yer alan bir gönderi paylaştı. Bu bağlamda The Falcon and the Winter Soldier’ı bu yıl içerisinde izleyebileceğiz gibi duruyor.

Yeni detayları ortaya meydana çıkan diğer Marvel filmleri ve dizileri:

Marvel Sinematik Evreni Marvel Cinematik Universe

The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision dizilerinden sonra yeniden Disney+ üzerinden yayınlacak yeni dizi Loki, dizide rol alacak Sophia Dimartino‘nun ifadelerine kadar önümüzde günlerde çekilmeye başlanacak. Disney, son olarak 21th Century Fox‘tan X-Men yayınlama haklarını satın almasının arkasından yeni mutant ve Warriors karakterleriyle ilgili dizi ve filmler de önümüzdeki günlerde duyurulmaya başlanacak. Çekimlerine başlanacak olan Hawkeye dizisine de Echo isimli yeni bir karakterin eklendiği ortaya çıktı. Bunun yanı sıra Disney, Captain Marvel 2‘nin yönetmenlik koltuğu için Deborah Chow ile görüşmeye başladı. Son olarakta Disney, yeni Ms. Marvel filmi için oyuncular ile görüşmeye başladı.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir