Anasayfa / Genel / Yeni James Bond Filminin Çıkışı 5 Gün Erkene Alındı

Yeni James Bond Filminin Çıkışı 5 Gün Erkene Alındı

Son 24 saatte sinemaseverler pek fazla moral bozucu haberle karşılaştı. Özellikle Warner Bros ’un yapımlarını ertelemesi ile birlikte yaz aylarında yaklaşık olarak hiçbir dişe dokunur sinema filmi kalmamıştı. Elimizdeki son blockbuster üretim Mulan kaldı.

Filmlerin peş peşe ertelendiği bugün, MGM ve Universal ’den ise sevindirici bir haber geldi. İki firma kadar yapılan ve başrolünde Daniel Craig ’in bulunduğu James Bond: No Time to Die filminin yayınlama tarihi değişti. Filmin yayın tarihi öne alındı. 

James Bond 5 gün öne alındı

james bond

Bu yılın gerçekte birincil ertelenen yapımlarından biri No Time to Die olmuştu. 10 Nisan ’da yayına girmesi gereken yapım, 25 Kasım ’a ertelenmişti. Yeni açıklama ile birlikte yapımın vizyon tarihi, Birleşmiş Krallık için 12 Kasım, ABD için 20 Kasım olarak güncellendi. 

görünürde bu kararın ardından ise tatil dönemlerinde elde edebildikleri dek seyirci geliri elde etme fikri bulunuyor. Warner Bros, Temmuz sonuna ertelediği Tenet ve 2 Ekim ’e ertelediği Wonder Woman 1984 ile birlikte takvimde bir dönemi kendisine devir etmişti. No Time to Die da kendine özel bir yer edinmeyi planlıyor.

Şükran Günü ’nde İngiliz ajan

james bond

MGM ve filmin dağıtımcısı Universal, yapımı Şükran Günü/Aralık haftasında vizyona sokmayı planlıyor. James Bond bu dönemde vizyonda Pixar ’ın Soul adlı yapımıyla çaba etmeye hazırlanıyor. Şimdilik o dönemde başka bir muhalif beklenmiyor.

No Time to Die, Daniel Craig ’in ikonik karakteri son oynayışı olacak. Craig ile birlikte Léa Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Rory Kinnear ve Christoph Waltz da bu yapımla birlikte seriye dönecek. Lashana Lynch, Billy Magnussen, Jeffrey Wright ve filmin kötüsünü oynayacak olan Rami Malek de bu filmle öncelikle Bond evrenine girecek.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir