Anasayfa / Genel / Yeni Hyundai Tucson’ın İç Tasarımı Ortaya Çıktı

Yeni Hyundai Tucson’ın İç Tasarımı Ortaya Çıktı

Hyundai ’ın sevilen modeli Tucson‘un yenilenme vakti geldi. Güney Kore merkezli fazla uluslu otomotiv firması, Tucson ’ın yepyeni modelinin yolda olduğunu duyurdu. Aracın genel tarzının büyük ölçüde geçen sene LA Auto Show‘da tanıtılan Vision T konseptinden etkileneceğini bilsek de iç tasarımın nasıl görüneceği hakkında bir ipucu verilmemişti. Ta oysa Koreli otomobil blogerları, aracın üretim öncesi halinin içine değin sızana kadar. Çaktırmadan çekilen fotoğraflar net değil, oysa yeni direksiyonun epeyce havalı olduğu anlaşılabiliyor. Birkaç kayda değer ayrıntıya da göz atabiliyoruz.

Yeni modelin içini birincil kere görmemizi karşılayan birincil görüntüde direksiyonun ardındaki yer alan sabit olmayan dijital ekran görülebiliyor. Bu değişmez olmayan dijital ekranın isteğe emrindeki ya da özelleştirilebilir olacağı düşünülüyor. Fotoğrafta keza data-gösteri görevleri için geniş bir merkezi dokunmatik ekran da görülebiliyor.

tucson

İkinci fotoğrafta ise daha geleneksel bir analog kurulum yer aldığı için daha düşük düzey bir modelin içi olduğu düşünülüyor. İçeride oldukça fazla denetim düğmesinin görünmesi, modelin sanki otomatik olabileceğini düşündürdü. Ancak bilindiği üzere, Yeni Tucson oldukça ileri bir teknoloji ile bezeli olacak ve güçlü bir inovasyon desteği ile rakiplerine meydan okuyacak.

Ortaya çıkan yeni tür Tucson’un, Vision T’nin Lamborghini Urus modelini andıran radikal bir tarzı olacağından şüphelenilse de, gerçi benzersiz ve güzel bir görünüme sahip olacağı belli. Mercedes-Benz S-Class‘ı hatırlatan dijital ekranların da dahil edilmesiyle, iç tasarımının da dış görünüşü değin iyi olacağı düşünülüyor.

tucson

Yakında piyasaya çıkması beklenen diğer modeller de var. Hyundai ve Kia, yeni modellerde ve satış rakamlarında dalgalanmalar yaşa da pes edeceğe benzemiyorlar. Geçtiğimiz günlerde Hyundai, yeni Santa Fe’nin ilk görüntülerini paylaşmıştı. Bir kısmı gölgelendirilmiş olup aracın tam halini göremediğimiz bu reklam görselinden, dış tasarımının cazibeli olduğunu söyleyebiliriz. Yeni Santa Fe ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz 

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir