Anasayfa / Genel / Yeni FPS Oyunu CrossfireX ’in Beta Açılış Tarihi Belli Oldu

Yeni FPS Oyunu CrossfireX ’in Beta Açılış Tarihi Belli Oldu

İlk kere 2007 yılında piyasaya sürülen ve bu zamana değin 650 milyondan pozitif belirtilen oyuncuyla dünyanın en çok oynanan PC oyunlarından biri olan Crossfire, yenilenen grafikleriyle Xbox oyuncularıyla buluşmaya geliyor. İlk oyunun hayranları CrossfireX olarak adlandırılan yeni oyunu merakla beklerken, oyunun beta sürümünün yayınlama tarihi Microsoft Store ’da ortaya çıktı.

CrossfireX Beta

Final sürümünün çıkış tarihi hâlâ net olarak meçhul CrossfireX, Microsoft Store listesine göre 25 Haziran ’da beta olarak oyuncularla buluşacak. 5,88 GB boyutlarında gelmesi beklenen CrossfireX Beta, Crossfire evrenine ve hikâyesine bir ilk görünüm atmamıza imkân sağlayacak. Bilmeyenler için dilerseniz gelin oyunun detaylarına daha yakından bakalım.

CrossfireX nasıl bir oyun?

CrossfireX

Bu sene çıkacak olan CrossfireX, 2007 yılında piyasaya sürülen ve Asya bölgesinde epeyce popüler olan birinci şahıs nişancı oyunu Crossfire ’ın devamı özelliğinde olacak. Bu zamana dek 650 milyondan pozitif oyuncu kadar oynanmış Crossfire ’ın devam oyununda oyuncular, kendilerini dünyanın en enerjik iki özel askeri birliği arasındaki küresel çapta yayılan çatışmanın içerisinde bulacaklar.

Oyunda Global Risk, uyum ve emniyet için savaşmak nedeniyle ileri teknoloji kullanan dinç silahlı kuvvetlerin eski askerlerinden oluşuyor. Black List ise baskıcı yönetimlerin istikrarını özgür adına bozmak için savaşan, gerilla taktikleriyle eğitilmiş tecrübeli paralı askerlerden oluşuyor. Çeşitli alışılmış ve reformcu modlarla donatılmış oyunda tarafınızı seçin ve görevleri tamamlayın.

Oyuncuların merakla beklediği CrossfireX, oynaması ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Xbox platformu için önümüzdeki aylarda tam sürümüyle çıkış yapacak olan oyunun PlayStation 4 için çıkış yapıp yapmayacağı az önce bilinmiyor. Son olarak CrossfireX hakkında sizlerin neler düşündüğünü soralım. Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir