Anasayfa / Genel / Yeni F1 2020 ’in, Azerbaycan Kent Pisti ’nde Geçen Oynanış Videosu Yayınlandı

Yeni F1 2020 ’in, Azerbaycan Kent Pisti ’nde Geçen Oynanış Videosu Yayınlandı

Codemasters, yeni oyunu F1 2020 ’yi resmi olarak duyurmak için hazırlanıyor. Şirket, paylaştığı oynanış videosunda Alfa Romeo ’nun içinde Antono Giovinazzi ’ye yer veriyor. Oyunun çıkış tarihinin yaklaştığını ekleyerek, ses getiren bir üretim olacağını belirtelim. 

2016 yılında yarış takvimlerine eklenen Azerbaycan Büyük Kasaba Pisti, yeterince kuvvet ve heyecanlı olması nedeniyle Formula hayranlarının favorisi haline geldi. Yapılan dönüşler ve rakiplerinin önüne geçerken az kalsın çivi ısırtan hareketlerin yapıldığı pistte, F1 pilotlarının nasıl adrenalin salgıladığını tahminde bulunmak güç yok gibi gözüküyor. 

F1 2020, oynanış videosunda Azerbaycan Kent Pisti ’nden kareler yayınladı 

Daha önce çoğu Formula 1 oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana, ilk defa bir Formula 1 oyununda “My Team” modu olacak. Bu mod, oyuncuların kendi ekiplerini kurmasına ve yarış başlangıç çizgisine birlikte sıralanmasına olasılık tanıyacak. Dahası, Formula 1 dünyasında şoför yöneticisi olarak var olmanızı sağlayıp size benzersiz bir perspektif yakalatacak.  

My Team ve şimdiye kadar Formula 1 sevenlerin en sevdiği mod olan “Career” modu, artık hevesleri kursağında bırakmayacak. Şimdiye dek kısa süren yarış sezonları artmış durumda. Oyunun tanıdığı elastikiyet ile orijinal 22 yarış sezonu veya daha kısa 16 ve 10 yarış sezonunu tercih edebileceksiniz. 

formula1

öte yandan, otomobil yarışı oyunlarının vazgeçilmez zevki olan ayrılmış ekran modu bu oyunla birlikte baştan geliyor. Arkadaşınızla oynayabileceğiniz bu iki şahsiyet oyun modları, yeni ayarlamalar ve seçeneklerle birlikte fazla daha eğlenceli bir ışık halkası gelecek.  

Bu modların ve oyunun kendisinin, sahiden fazla realist, kuvvet ve bir öyle da yoğun bir simülasyon oyunu olduğunu unutmamak gerekiyor. Eskisine nazaran zorluğundan bir şey kaybetmemiş serinin devam oyununun, F1 ve F2 yarış deneyimlerini size yaşatmak için 10 Temmuz ’da yayınlanacağını ekleyelim.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir