Anasayfa / Genel / Yeni Bir Halo Oyununa İşaret Eden Bir İş İlanı Ortaya Çıktı

Yeni Bir Halo Oyununa İşaret Eden Bir İş İlanı Ortaya Çıktı

anlaşılan, yeni bir Halo oyunu yolda. Hayır, bu oyun, bu sene içerisinde çıkması beklenen Halo Infinite değil. Halo evreninin geliştiricisi 343 Industries göre yayınlanan ve kıdemli bir yapımcının arandığı yeni bir iş ilanı, Halo evreninde yeni bir faaliyetin başlayacağına dikkat çekici ediyor. İlanda, kıdemli yapımcının ‘Halo evrenindeki yeni bir projenin geliştirilmesine yardımcı’ olması bekleniyor. Bu da demek oluyor ki, 343 Industries, Halo serisinin devam oyunlarıyla yeni doğrultulara sokma sözünü tutuyor.

Twitter’dan paylaşılan ilanda, kıdemli yapımcı adaylarına, oyun endüstrisindeki en heyecan verici ve marifetli fikri mülkiyetlerden birinde alıştırma şansı yakalayacakları söyleniyor. Oyun hakkında detaylı data almamız imkânsız, hatta 343 Industries’in de oyunun alacağı biçim hakkında öyle bir bilgiye sahip olmadığı anlaşılıyor. gerçi bu, stüdyonun FPS oyunlarının çekirdek dizilerinin dışında, Halo Wars veya Spartan Assault‘la aynı yolda Halo oyunları yaratma konusunda yaptığı ilk yorumlama değil. 

Yeni Halolar yolda

Halo

Geçen yıl IGN’ye Halo uyarlamaları hakkında konuşan 343 Industries’in yöneticisi Bonnie Ross, değişik oyun türlerinde değişik hikâyeler anlatabileceklerini, bunun sadece bir zamanlama meselesi olduğunu söylemişti. Ross, söyleşi sırasında bu müşteri projeler için hâlâ zaman olduğunu ve stüdyonun Halo Infinite ile uğraştığını söylemişti oysa görünüşe bakılırsa Halo Infinite’in çıkışının yaklaşmasıyla birlikte 343 Industries bir sonraki Halo için kolları sıvadı.

Halo Infinite hakkında ortaya meydana çıkan bilgilere tarafından Jiralhanae, yeni oyunla birlikte geri dönüyor. İnsanlar göre ‘Brutes ’ olarak da belli Jiralhanae, Doisac ’ın iki ayaklı dev maymun türleri olarak biliniyor. Saplantılı davranışlara sahip olan bu dev yaratıklar, Covenant ’ın en yeni üyelerinden biri. 

Halo

Xbox Series X ’in lansman oyunu olan Halo Infinite, yeni konsolun satışlarının başlamasıyla birlikte piyasaya sürülecek. Buna ek olarak oyunun PC ve Xbox One için de şu anda geliştirme aşamasında olduğu ve bu platformlar için de çıkış oluşturacağı biliniyor.

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir