Anasayfa / Genel / Yemek Siparişi Saptamak İçin En İyi 10 Uygulama

Yemek Siparişi Saptamak İçin En İyi 10 Uygulama

Yemek Yemek siparişi atamak için kullanabileceğimiz platformların sayıları arttı. Yerel ya da kurumsal işletmelerin birçok bu platformların bir üyesi. Eve yemek yemek servisinin giderek yaygınlaştığı günümüzde de biz tüketicilerin, söz konusu seçeneklerden haberdar olmaya ihtiyacımız var.

Artan farklılık ve kampanyaları göz önünde bulundurduğumuz zaman, en popüler ve çoğunluğun kullandığı uygulamalar ile listemize başlamayı daha uygun gördük. Sektörel olarak, pat diye çok alanda faaliyetlerini sürdürmeye ve sürekli büyümeye devamlı yemek siparişi verebileceğiniz uygulamaları derledik.

Yemek Yemek siparişi uygulamaları:

Yemeksepeti Tıklagelsin Getir Acikinca Yettim Yemekumbara Doyurunbeni.com fiyuu Rezzta Domino ’s Pizza McDonald ’s

Yemeksepeti:

Yemeksepeti

Yapımcı: Yemeksepeti Elektronik İletişim A.S. Ebat: 13 MB İndirme Sayısı: 10.000.000+ Puan: 4,6 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

20 bini aşkın lokanta ile 69 şehirde daha detaylı hizmet vermesi. Öne meydana çıkan günlük kampanyalar ve yararlanabileceğiniz indirimler. 7/24 canlı destek hizmeti vermesi.

En popüler yemek yemek siparişi uygulaması olarak listenin başında yer alan Yemeksepeti, keza en detaylı hizmet alanına sahip olması ile keza de ilk çıkan yemek yemek siparişi uygulamalarından biri olarak tecrübesi ile farkını ortaya koyuyor.

YemeksepetiİNDİR YemeksepetiİNDİR

Tıklagelsin:

Tıkla gelsin

Yapımcı: TAB Gıda ve Sanayi A.S. Ebat: 12 MB İndirme Sayısı: 100.000+ Puan: 1,9 yıldız

Öne meydana çıkan özellikleri:

Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby ’s markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Türkiye ’deki işletmecisi ve geliştirme ortağı olması. Kendi markasına sahip olması (Usta Döner ve Sanatçı Pide). Canlı yardım hizmeti.

TAB gıda şirketi zaten deneyimli ve büyük bir şirket olduğundan münhasır lisans hakları ile sektöre havalı bir antre yaptı. Kullanıcılarının geri dönüşlerinden bekleneni veremediği görülse bile bünyesine has markaları ile gerçi listemizin başında olmayı hak eden uygulamalar aralarında.

tıkla gelsinİNDİR tıkla gelsinİNDİR

Getir:

Getir

Yapımcı: Getir Boyut: 20 MB İndirme Sayısı: 1.000.000+ Puan: 4,7 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Verdiğiniz siparişi getiren kuryeyi anlık olarak harita üzerinden izleyebilme imkanı. Çok sayıda kurye ile daha hızlı teslimat. 7/24 faal tip hizmetleri.

Fazla kısa sürede artan, güçlü kurye altyapısına sahip Getir, market uygulaması olarak yola çıktı. Alınan olumlu geri dönüşler ve kar marjı ile Getir Yemek ’i benzer başvuru formu içinde oluşturarak, yemek siparişi sektöründe de şu lahza en fazla seçim edilen uygulamalardan biri haline geldi.

GetirİNDİR GetirİNDİR

Acikinca:

Acıkınca

Yapımcı: Onnet Bilişim LTD. STI. Boyut: 7 MB İndirme Sayısı: 10.000+ Puan: 3,3 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Basit arayüzü. Peşin Para dahil farklı alanlara yönlendirilmiş ödeme seçenekleri. Üyelik ve servis ücreti olmaması.

Nispeten listenin başında yer alan uygulamalara kadar popülerliği fazla daha eksik olan yemek siparişi uygulaması Acikinca, kolay arayüzü ile dikkat çekmeyi başardı. Birçok kullanıcıdan olumlu yorumlar alarak hizmet vermeye devam ediyor.

AcıkıncaİNDİR AcıkıncaİNDİR

Yettim:

Yettim

Yapımcı: Yettim Ebat: 8,6 MB İndirme Sayısı: 10.000+ Puan: 3,0 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Yeni ve gelişime açık olması. Armağan, kampanya ve avantajlı menü seçenekleri ile hizmet vermesi. Geçmiş siparişleri baz alarak otomatik önermelerde bulunması.

Daha fazla yeni bir yemek siparişi uygulaması olarak, kampanyaları ve kullanıcılarına dağıttığı hediyeleri ile işaret Yettim, ne yazık ki sektöre çabuk bir antre yapamadı. Düşük puanı göze batsa zeka yeni olmasından mütevellit gelişime açık olduğunu düşünerek listemize ekledik.

YettimİNDİR YettimİNDİR

Yemekumbara:

Yemekumbara

Yapımcı: ZUPPA Boyut: 7,6 MB İndirme Sayısı: 10.000+ Puan: 4,1 yıldız

Öne meydana çıkan özellikleri:

Vereceğiniz her siparişi %5 ’inin kumbaranızda birikmesi. Biriken puanları özgürce kullanabilme imkanı. Kapıda ödeme seçeneği dahil fazla dağıtılmış ödeme olanağı sunması.

Adından anlaşılacağı üzere; reformcu bir teşebbüs tarzı ile sektöre olumlu giriş yapan yemek siparişi uygulaması Yemekumbara, adından daha fazla söz ettireceğe benziyor. 7/24 tüm soru ve geri dönüşleriniz için canlı yardım hizmeti de veren yemek siparişi uygulaması, Android ve iOS için bütün beklentileri karşılayacak şekilde hazırlanmış.

Yalnızca Afyonkarahisar, Ankara, Konya ve Eskişehir’de hizmet vererek yola çıkan Yemekumbara‘nın aldığı olumlu dönüşleri hesaba katarsak kısa zamanda hizmet alanını genişleteceğini varsayım ediyoruz.

YemekumbaraİNDİR YemekumbaraİNDİR

Doyurunbeni.com:

Doyurunbeni.com

Yapımcı: Doyurunbeni.com Boyut: 3,0 MB İndirme Sayısı: 5.000+ Puan: 3,5 yıldız

Öne meydana çıkan özellikleri:

Vereceğiniz her sipariş ile doyuran para kazanma. Doyuran paraları özgürce kullanabilme imkanı. Eksik yer kaplaması.

Demin keşfedilmemiş ama kullanıcılarından olumlu dönüşler alan bir yemek yemek siparişi uygulaması olan Doyurunbeni.com, aynı Yemekumbara gibi kendine özgü bir sistem ile sektöre antre yapan uygulamalar aralarında. Şimdilik yalnızca Balıkesir, Bursa ve Isparta’da hizmet veren yemek yemek siparişi uygulaması yakında Eskişehir’de de hizmet vermeye başlayacak.

Doyurun beniİNDİR Doyurun beniİNDİR

fiyuu:

fiyuu

Yapımcı: fiyuu Boyut: 13,0 MB İndirme Sayısı: 100.000+ Puan: 3,4 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Girift sepet özelliği ile ayrı restoranlardan sipariş oluşturabilme seçeneği. Lokanta çeşitliliği. Salla seçelim özelliği ile şansa sipariş oluşturabilme imkanı.

Bilindik markalar aralarında yer alan fiyuu, Android ve iPhone (iOS) yüklü telefonlar için oluşturduğu mobil yemek yemek siparişi uygulaması ile ne eyvah ancak bekleneni veremedi. TFI ve TAB Gıda ’nın dijital teslimat platformu olarak yola meydana çıkan fiyuu ’nun başvuru konusunda bizce azıcık daha yol kat etmesi gerekiyor.

fiyuuİNDİR fiyuuİNDİR

Rezzta:

Rezzta

Yapımcı: AKINSOFT Ebat: 6,9 MB İndirme Sayısı: 1.000+ Puan: 4,6 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Cazip indirimleri. 7/24 destek imkanı. Basit arayüzü.

Şimdilik sadece 12 şehirde hizmet veren yemek siparişi uygulaması (Konya, Antalya, Denizli, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman, Bursa, Edirne, Kırklareli, Kütahya, Tekirdağ olmak üzere). %100 yerli anapara ile resmileşmiş bir kullanım olan Rezzta eksik kullanıcısından aldığı olumlu dönüşler ile hizmet vermeye devam ediyor.

RezztaİNDİR RezztaİNDİR

Domino ’s Pizza:

Domino's Pizza

Yapımcı: Domino ’s Pizza Türkiye Boyut: 33 MB İndirme Sayısı: 1.000.000+ Puan: 4,3 yıldız

Öne çıkan özellikleri:

Menüleri daha ayrıntılı görebileceğiniz arayüzü. Daha seri sipariş oluşturma ve teslim alma olanağı. Ye-Kazan tip ödüllendirme programı. (Vereceğiniz her siparişte 1 dilim ödül kazandırıyor.)

Burger King ve McDonald ’s ile birlikte ülkemizde en çok tercih edilen markaların başında gelen Domino ’s Pizza, kendi yemek siparişi uygulaması ile tüketicilerinin benzer menülere çok daha ayrıcalıklı ulaşabilmesine olasılık sağlıyor.

Domino’s PizzaİNDİR Domino’s PizzaİNDİR

McDonald ’s:

McDonald's

Yapımcı: McDonald ’s Apps Boyut: 32 MB İndirme Sayısı: 50.000.000+ Puan: 3,9 yıldız

Öne meydana çıkan özellikleri:

Menüleri daha ayrıntılı görebileceğiniz arayüzü. Uygulamaya özel indirimler. Ödüllü oyunlar ve yarışmalar.

Kendi uygulaması olan restoranlar baz alındığında indirilme sayısı ile başı çeken McDonald ’s, bu başarısını şüphesiz ki uygulamasında yer verdiği ödüllü yarışmalara, oyunlara ve özel kampanyalara borçlu. En başarılı yemek siparişi uygulamaları arasında kendisine yer bulan McDonald ’s ile listemizin sonuna geldik.

McDonald’sİNDİR McDonald’sİNDİR

Listemizde ne yazık ki bütün yemek yemek siparişi uygulamalarına yer veremedik. Bakmak istediğiniz ve kullandığınız listemizde bulunmayan yemek yemek siparişi uygulamalarını yorumlarda belirterek içeriğimize sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların kasım ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Sony’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir