Anasayfa / Genel / Yarış Simülasyonu Oyunu Project CARS 3’ün Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yarış Simülasyonu Oyunu Project CARS 3’ün Çıkış Tarihi Duyuruldu

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve BANDAI NAMCO kadar yayınlanacak olan Project CARS 3 için beklentiler sürerken söz konusu firmalar yaz aylarını muhabere etmiş biz de bu duyuruyu sizin için bir haber hâline getirmiştik. Oyunun çok merak edilen çıkış tarihi sonunda bugün resmi olarak duyuruldu. Yayıncı firma BANDAI NAMCO, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla oyunun 28 Ağustos 2020 tarihinde Steam üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC için kullanımda olacağını açıkladı.

Project CARS serisinin oyuncular kadar merakla peşine düşüp takip edildiği ve dünya çapında büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğu bilindiğinden bu habere gelen yorumlar da olumlu oldu. Serinin bundan önceki son oyunu 2017 senesinde piyasaya sürülmüş ve pek çok birey kadar oynanmıştı. BANDAI NAMCO, oyun için diğer taraftan tanıtım yazısı yayınladı. Firma, yazıda Project CARS 3 projesinin oyuncular için yepyeni ve heyecan verici bir konuyla geldiğini, oyuncuları yarışların canlı ve eğlenceli dünyasına çekecek bir şekilde geliştirildiğini aktardı.

Oyunun özellikleri artırıldı:

project cars 3

BANDAI NAMCO, oyunun geliştirilen yeni özelliklerini de yazısında aktardı. Buna kadar serinin yeni oyunu olan Project CARS 3 oyunculara 200 ’den pozitif seçkin marka yarış ve yol otomobili seçeneği sunacak, 140 ’tan fazla rota üzerinde müsabaka imkânı verecek. Yarışların gerçekçiliğinden ayrıcalık vermemek namına oyun dört mevsim yarış seçeneğine sahip olacak ve oyuncular istedikleri aracı oyun içi kredilerle satın alabilecek. Araçların yol tutuşu ve gücü, gerçekçi performans parçalarıyla yükseltilebilecek.

Oyuncular ayrıca yeni lastik modelleri, araçlar için yeni parçalar ve bir takım yeni özelliklere de sahip olabilecek. Bütün bunlar geliştirilmiş yapay zekâyla gerçekleştirilecek. Oyunun PC versiyonu için üstelik VR desteği oyuncuların kullanımına sunulacak. Haberden daha sonra oyunun hayranlarının 28 Ağustos tarihini iple çektiğini varsayım edebiliyoruz.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir