Anasayfa / Genel / Yarın Tanıtılacak 2021 Ford F-150 İçin Son Bir Tanıtım Görseli Yayınlandı

Yarın Tanıtılacak 2021 Ford F-150 İçin Son Bir Tanıtım Görseli Yayınlandı

Ford’un bilhassa Amerikan pazarındaki en popüler modellerinden biri olan F-150, yeni modeliyle yarın gerçekleşecek lansmanda tanıtılacak. Otomotiv devi, geçtiğimiz hafta pick-up modeli için bir tanıtım görseli yayınlayarak tasarımdaki değişikliklere dair ipuçları vermişti. Acilen de yeni tür F-150 için lansman öncesi son tanıtım görseli yayınlandı.

Ford Trucks’ın devlete ait Facebook sayfası, yeni F-150’nin yukarıdan çekilmiş gerçek bir fotoğrafını paylaştı. Şirket, 6 yıl sonra yeniden aşağı baştan tasarlanan pick-up modeliyle GM’nin yeni Chevrolet Silverado, GMC’nin Sierra ve FCA’nın yeni Ram 1500 gibi araçlarına aleyhinde rekabette önemli bir yer tutmaya hazırlanıyor.

2021 Ford 150’nin son tanıtım görseli

2021 ford f-150 teaser

Ford göre yapılan paylaşımda, yeni F-150 bir tekneyi çekerken görüntüleniyor. Görselde vasıta yukarıdan gösterildiği için pick up modelinin tasarım detayları çok belli olmuyor. Görsel, daha fazla aracın yarın yapılacak lansmanına dair bir bildiri özelliğinde.

Daha önce çekilen casus fotoğraflar ve paylaşılan tanıtım görseli, yeni Ford F-150’nin farlarından ızgarasına ve hatta genel hatlarına dek metamorfoz geçireceğini gösteriyordu. Otomobilin geçmişten ilham bölge daha köşeli bir tasarımın yanı sıra kare biçiminde farlarıyla daha agresif bir görünüme sahip olacağı varsayım ediliyor. Yeni nesil pick-up’ın tasarımı, 2018’de başlatılan metamorfoz sürecinin devamı olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Ford F-150 iç tasarımda kayda değer değişiklikler sunacak

2021 ford f-150, iç mekan

Tüm bunların yanı sıra 2021 Ford F-150 iç tarafta daha fazla teknoloji ve daha büyük bir dokunmatik ekranla gelecek. F-150, diyagonal olarak 15 inçe kadar boyutlandırılan daha büyük ve yüksek çözünürlüklü veri misafir etme ekranına ve dijital gösterge paneline sahip olacak. Keza ağ üzerinden güncelleme yapabilen yeni yazılım sistemi ile birlikte sürücünün araç içinde uyuyabilmesini sağlayan adamakıllı yatırılabilir bir koltuk sunacak.

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir