Anasayfa / Genel / Xiaomi’nin Gizemli Yeni Akıllı Saati Mi Watch Revolve’un Kutu Açılış Videosu

Xiaomi’nin Gizemli Yeni Akıllı Saati Mi Watch Revolve’un Kutu Açılış Videosu

Xiaomi geçtiğimiz günlerde Mi Band akıllı bileklik serisinin yeni üyesi Mi Band 5 ’i duyurmuştu. Çinli şirket, Mi Band 5 ’in küresel lansmanıyla beraber bundan başka zeki saati piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Mi Watch Revolve ismiyle piyasaya sunulacak akıllı saatin tasarımı ise beklendiği gibi olmayacak gibi görünüyor. 

XDA Developers ’ın paylaştığı bir habere kadar Mi Watch Revolve ismiyle karşımıza çıkacak Xiaomi ’nin yeni zeki saati gerçekten daha önce tanıtılan Mi Watch Color ’ın baştan isimlendirilmiş versiyonu olacak. Hemen Şimdi resmen ortaya çıkmayan Mi Watch Revolve, Xiaomi ’nin Mi Watch uygulamasının kodlarında ortaya çıktı. Gerçekte akıllı saatin ortaya çıkmasının arkasında internette yapılan bir aramada da Mi Watch Revolve ’un kutu açılış videosu bulundu. Mi Watch Revolve ’un tanıtımını yapan YouTuber, akıllı saati AliExpress ’deri 101 dolar fiyata satın aldığını söyledi. 

Xiaomi Mi Watch Revolve ’un tasarımı ve özellikleri

Mi Watch Revolve

Mi Watch uygulamasında görülen listeye göre Mi Watch Revolve, dairesel bir tasarıma sahip durumda. Saatin çerçevesinin civarda iki düğme bulunuyor. Bu tasarım akıllı saatin daha önce tanıtılan Mi Watch Color ’un ismi değişmiş versiyonu olduğu konusundaki şüpheleri haklı çıkarıyor.

Mi Watch Revolve ’un tasarımı Amazfit GTR ’a benzediği için saatin iki düğmesinden birinin güç düğmesi, diğerinin ise saatin değişik özelliklerini kontrol etmek için kullanılacak bir düğme olduğu varsayılabilir. 

Mi Watch Revolve

Mi Watch Revolve ’un yayınlanan videosuna tarafından akıllı saatler özellikler bakımından da Amazfit GTR ’a benziyor. Mi Watch Revolve, 1.39 inç AMOLED ekrana sahip durumda. Zeki saatin 420mAh kapasitedeki bir bataryası, tek bir şarjla saatin 14 gün baştan başa kullanılmasını sağlıyor. 

Mi Watch Revolve, Çin ’de bir dizi renkli kordonla beraber satışa sunulacak. Küresel pazarda ise bu kordonların kullanıcılara sunulup sunulmayacağı henüz belirli değil. Xiaomi, Mi Watch Revolve ’un fiyatı konusunda da az önce bir açıklama yapmadı. Oysa eSavants YouTube kanalındaki videoya bakarsak saatin küresel olarak 101 dolar civarı bi fiyatla kullanıcıların karşısına çıkacağı düşünülebilir.

Mi Watch Revolve ’un kutu başlangıç videosu:

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir