Anasayfa / Genel / Xiaomi Mi Band 5’in Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi Band 5’in Tanıtım Tarihi Açıklandı

Bilhassa son zeki bileklik modeli Mi Band 4 ile akıllı bilekliklerine renkli ekran ekleyerek giyilebilir yerinde fiyatlı mahsul serisine yeni bir benzi atmış getiren Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi ’nin yeni cins akıllı bilekliği olan Mi Band 5 ile ilgili haberler uzun süredir internette dolanıyor. Bu sefer ise yeni bilekliğin tanıtılacağı tarihe dair yeni ayrıntı ortaya çıktı.  

GizChina sitesi göre paylaşılan bir rapora kadar Çinli teknoloji devi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 ’i önümüzdeki ay tanıtmaya hazırlanıyor. Raporda paylaşılan detaylara kadar işyeri, Xiaomi Mall WeChat üzerinden yaptığı bilgilendirmede yeni akıllı bilekliğin 11 Haziran ’da tanıtılacağını belirtiyor.  

Mi Band 5, SpO2 sensörü ile geliyor: 

Mi Band 5

1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekrana ek olarak NFC ve Google Pay desteğine de sahip olması beklenen yeni Mi Band bilekliğinin ekranın alt kısmında yer alan dokunmatik bir başlıca ekran butonu ile karşımıza çıkmasını beklediğimizi de belirtelim.  

bununla birlikte, Xiaomi ’nin yeni akıllık bilekliği Mi Band 5 ’te kan oksijen doygunluğunuzu takip etmenizi sağlayacak olan SpO2 sensörü ve firmanın XiaoAi adını verdiği bir sanal tezgâhtar bulunacak. (Özelliklerin kullanılabilirlik durumlarının ülkelere veya bölgelere kadar değişiklik gösterebileceğini de belirtelim.) 

Mi Band 5 ’in 179 Yuan (Vergiler hariç 171 TL) fiyat ile satışa çıkması bekleniyor.  

Hakkında admin

Check Also

"Deli mi Ne?" Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

“Deli mi Ne?” Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

Daha önce İstanbul’da düzenlenen Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçında sahaya atlayarak tepki toplayan ve hakkında 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir