Anasayfa / Genel / Xiaomi Mi Band 5, Yeni Şarj Cihazıyla Kanlı Canlı Görüntülendi

Xiaomi Mi Band 5, Yeni Şarj Cihazıyla Kanlı Canlı Görüntülendi

Giyilebilir teknolojik ürünler, her geçtiğimiz gün gelişme göstermeye devam ediyor. Bu teknolojinin önde gelen şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni zeki bilekliği Mi Band 5’i tanıtmaya hazırlanıyor. Mi Band serisi, kullanıcılar tarafından fazla alaka görüyor. Birçok özelliğe sahip bu bileklikler, hayatı azıcık daha basit bir hâle getiriyor. Bugün de serinin yeni üyesinin fotoğrafları ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yeni cihazın, serinin eski modellerine kadar daha büyük bir ekrana sahip olacağı bahis edilmişti. 1,2 inçlik yeni ekranla birlikte çoğu geliştirmenin de cihaza eklendiği söylenenler aralarında bulunuyordu. Bugün ortaya çıkan fotoğraflarla birlikte bu söylentilerin bazılarının reel olduğu görüldü, bazı iddialarsa gizemini korumaya devam ediyor.

Xiaomi Mi Band 5’in ortaya meydana çıkan fotoğrafları:

Mi Band 5

Fotoğraftan da görüldüğü üzere Mi Band 5’in ekranı, minik bir tedarik büyümeye uğramış oysa ilk dikkat çekici şeyin çok miktar kablosu olduğunu söyleyebiliriz. Eski modellerden farkı olarak bu yeni aygıt fişe takılarak şarj edilecek. Şarj şeklindeki değişim, birçok Mi Band kullanıcısını şaşırtmış durumda. 

Cihazın gövdesinde çok belirgin bir değişiklik bulunmuyor fakat fazla hafif bir yassılaşma göze çarpıyor. Bu yassılaşma, kameranın açısından nedeniyle oluşabileceği gibi Xiaomi göre da dizayn edilmiş olabilir. Cihaz resmen tanıtıldığı vakit, hangisinin hakiki olduğunu hep birlikte öğrenme fırsatımız olacak.

Mi Band 5’in özellikleri haricinde fiyatı da fazla merak ediliyor. Fotoğrafları paylaşan kaynağın bu konu hakkında da bir tahmini mevcut. Kaynağa tarafından aygıt, 28 dolar (vergiler hariç 190 lira) civarındaki bir etiket fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Cihazla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir