Anasayfa / Genel / Xbox Patronu: PS5 Tanıtımından Sonra Kendimi İyi Hissettim, Biz Daha Avantajlıyız

Xbox Patronu: PS5 Tanıtımından Sonra Kendimi İyi Hissettim, Biz Daha Avantajlıyız

PlayStation ve Xbox Series X’in bu yılın sonunda hayatımıza girmesiyle birlikte konsol savaşları tekrar başlayacak. Konsolların özelliklerinin tek tek açıklanmasıyla birlikte, hangi konsolun daha üstün olduğuna dair tartışmalar da başlamış durumda. Konsolların çıkış tarihi yaklaşırken acilen, Xbox patronundan tartışmaları körükleyecek bir izah etme geldi.

Xbox Başkanı Phil Spencer,  VideoGamesChronicle ile yapılan röportajda Sony’nin yeni cins konsolunu tanıttığı PlayStation 5 etkinliğini yorumlayarak, rakibinin iyi bir iş çıkardığını belirtti. aynı zamanda Spencer, Xbox Series X’in Sony’nin yeni nesil konsoluna tarafından donanım tarafında önemli avantajları olduğunu öne sürerek rakiplerine karşı fayda sağlayacaklarını belirtti.

Sony’nin PS5 etkinliği, Xbox başkanını keyiflendirmiş

xbox series x vs ps5

Spencer, PS5 etkinliğini izledikten sonradan kendini iyi hissettiğini dile getirirken Microsoft’un Xbox Series X konsolunun açık bir şekilde Sony’nin yeni tür donanımına aleyhinde ayrıcalıklı olduğunu belirtti. Spencer, “Dürüst elde etmek gerekirse, şovlarını gördükten sonra kendimi iyi hissettim. Oyunlarımız, kare hızlarımız ve konuştuğumuz diğer şeylerde ekipman avantajlarımızın ortaya çıkacağını düşünüyorum.” dedi.

Sony’nin bir rakip olarak varlığından memnun etme duyduğunu ve PS5 ile iyi bir meslek çıkardığını bildiren Spencer, sergileyecekleri oyunlar ve konsolun göstereceği performansla iyi bir konumda olacaklarını düşünüyor.

Xbox önümüzdeki ay yeni cins oyunlarını tanıtmaya devam edecek

halo infinite

Microsoft’un bir sonraki büyük Xbox Series X etkinliği temmuz ayında gerçekleşecek. Şirket, faaliyet esnasında bir defa daha konsola özel oyunlarını sergileyecek ve Halo Infinite, bu oyunlara öncülük edecek. Spencer, mayıs ayındaki benzi atmış geçen programın gerisinde insanların yeni etkinlikten hoşnut kalacağını düşündüğünü söyledi.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir