Anasayfa / Genel / Xbox Live Gold Üyelerinin Temmuz Ayında Ücretsiz Alabileceği Oyunlar Açıklandı

Xbox Live Gold Üyelerinin Temmuz Ayında Ücretsiz Alabileceği Oyunlar Açıklandı

Haziran yaklaşık olarak sona ermek üzere ve bu da çağırmak oluyor oysa tamir edilmiş Xbox Live Gold oyunlarının duyurulmasının zamanı geldi. Microsoft, temmuz ayında Xbox Live Gold üyelerinin ücretsiz oynayabileceği oyunları açıkladı. Duyurulan dört oyundan ikisi Xbox One oyunuyken öteki ikisi Xbox 360 düzenli oyunlar. Gelenek hâline gelen bir şart olarak temmuz ayının Xbox One oyunları yarış ve spor oyunu tutkunlarının ilgisini çekecek.

Temmuz ayı boyunca geçen sene yayınlanan yarış oyunu WRC 8 FIA World Rally Championship‘i ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. WRC 8’de epeyce iyi bir tek oyunculu kariyer modu ve 14 ülkeden 100’ün üstünde pist yer alıyor. Çevrimiçi çoklu oyuncu kısmındaysa haftalık yarışmalar ve turnuvalarla birlikte bir e-spor modu bulunuyor. WRC 8 ile birlikte yeni olan şeylerden biri de enerjik hava sistemi. Bu; pist koşullarını, yağmur ve kar gibi unsurlar ekleme yoluyla bozabiliyor.

Basketbol oyunu Dunk Lords da var:

Xbox Live Gold

İkinci Xbox One oyunu, 16 Temmuz’dan 16 Ağustos’a dek bedava erişilebilecek olan basketbol oyunu Dunk Lords. Bu oyunda benzersiz hücumlar yapabilen çok sayıda kişilik bulunuyor. Dunk Lords, arcade oyun ile savaşı bir araya getiriyor. Dunk Lords, tekli oyuncuya ya da bir diğer oyuncuyla iş birliği içerisinde oynamaya izin veren bir hikâyeye sahip. Oyunun arcade modunda ise 4 oyuncuya kadar oynamaya imkân veriliyor. 

Temmuz ayının birincil yarısında Xbox Live Gold üyeleri, Xbox 360 dönemi açık dünya aksiyon oyunu Saints Row 2‘yi bedava oynayabilecek. Saints Row 2 ile birlikte oyun serisi, daha fazla komedi ögesine siklet vererek kendisini aynı bir oynanabilirlik stiline sahip olan Grand Theft Auto’dan ayırmaya başlamıştı. Temmuz ayının geri kalanındaysa Juju ismindeki oyunu bedava oynayabileceksiniz. Oyunun kahramanları şaman bir panda ve onun kertenkele dostu Peyo.

Xbox Live Gold

öte yandan haziran ayının bedava oyunlarından bazılarına hâlâ erişebilirsiniz. Shantae and the Pirate’s Curse ile Sine Mora 30 Haziran’a değin, Coffee Talk ise 15 Temmuz’a kadar bedava.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir