Anasayfa / Genel / World of Warcraft: Shadowlands Canlı Yayını, ABD’deki Olaylar Sebebiyle Ertelendi

World of Warcraft: Shadowlands Canlı Yayını, ABD’deki Olaylar Sebebiyle Ertelendi

2004 yılından beri milyonlarca oyuncu kadar oynanmaya devamlı World of Warcraft ’ın geliştiricisi Blizzard, bundan tam 7 ay önce yeni bir ek paket duyurmuştu ancak World of Warcraft ’a yeni bir boyut kazandırması beklenen ek paket, 7 aydır oyuncular göre beklenmeye devam ediyor.

Oyuncular, önümüzdeki günlerde World of Warcraft ’a gelecek yeni ilave paket olan Shadowlands ’i görme imkânı bulacaklardı. Bu imkân, Blizzard ’ın canlı yayını sayesinde doğacaktı fakat bugün yapılan duyuruyla birlikte ilave paketin gösterileceği canlı yayının ertelendiği açıklandı.

naklen yayın ertelendi:

world of warcraft

World of Warcraft ’ın devlete ait Twitter hesabından yapılan paylaşımda 9 Haziran ’da yapılması planlanan ve yeni ilave pakete odaklanan canlı yayının ertelendiği duyuruldu. Paylaşılan tweet ’te “Bizim sesimizden daha önemli seslerin dinlenmeye ihtiyacı var ve şu lahza dinleme zamanı” şeklinde bir açıklama yer aldı.

World of Warcraft tarafından paylaşılan tweet ’te bulunan bu ifadeden anlaşılabileceği üzere naklen yayın, son zamanlarda ABD ’de yaşanan üzücü olaylar neticesinde ertelendi. World of Warcraft ’ın etkinliği, protestolar sebebiyle ertelenen etkinlikler aralarında yer aldı.

world of warcraft

Twitter üzerinden yapılan paylaşımın devamında ilave paketle ilgili detayların ilerleyen zamanda paylaşılacağı belirtildi. World of Warcraft için beklenen Shadowlands ilave paketi, 2019 ’daki BlizzCon etkinliğinde duyurulmuştu. Ilave paket, şimdi Battle.net üzerinden ön siparişle satın alınabiliyor.

World of Warcraft ’a gelecek yeni ek paket olan Shadowslands ’in çıkış tarihiyle ilgiliyse hâlâ bir açıklama üretilmiş değil oysa paketin Battle.net sayfasında bulunan bilgiye takriben Shadowlands, ‘31 Aralık 2020 tarihinde ya da daha öncesinde ’ çıkış yapacak.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir