Anasayfa / Genel / World of Darkness Evrenine Dayanan VR Oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife Duyuruldu

World of Darkness Evrenine Dayanan VR Oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife Duyuruldu

World of Darkness evreninde geçen yeni sanal hakikat (VR) oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife, hikaye odaklı bir korku oyunu olarak Apex Construct ve Budget Cuts 2 gibi VR oyunlarının da arkasındaki geliştirici olan Fast Travel Games tarafından duyuruldu.

Oyunun Marifetli Yönetmeni Erik Odelahl Wraith, Wraith: The Oblivion – Afterlife’ın öykü tabanlı bir maceraya odaklanacağını söylüyor. Amnesia: The Dark Descent ve Alien: Isolation gibi gizlilik odaklı oyunlardan esinlenen yeni VR oyunda savaş mekaniklerinin eksik olacağı, ancak derin ve ilgi çekici bir hikayenin oyuncuları beklediği belirtiliyor.

Wraith: The Oblivion – Afterlife, VR oyuncularına sunulan karanlık bir macera olarak gelecek

world of darkness

Wraith: Oblivion – Afterlife, White Wolf’un benzer adı paylaşan masa oyununa dayanıyor. Bir Wraith olarak, yeraltı dünyasının sınırlarını çizen Shroud’un ötesindeki gizemleri çözmeye çalışacaksınız. Wraith: The Oblivion – Afterlife, World of Darkness serisinden gelen tek yeni oyun yok. Masa oyunları ve yeni Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ile seri her zamankinden daha seri genişliyor.

Wraith: The Oblivion – Afterlife hakkında daha fazla detaylar verilmedi, ancak yakında daha fazlasını öğreneceğiz. Gamescom etkinliği 27 Ağustos’ta gerçekleşecek ve büyük olasılıkla oyun hakkında daha fazlasını öğreneceğiz. Fast Travel Games, oyunun tüm büyük VR platformlarına geleceğini belirtiyor.

Hakkında admin

Check Also

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

ABD merkezli sosyal medya devi Facebook’un hisseleri, gün içerisinde yaklaşık %6 düşüş yaşadı. Gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir