Anasayfa / Genel / Volkswagen Türkiye, Pek Çok Yenilik Sunan Yeni İnternet Sitesini Yayınladı

Volkswagen Türkiye, Pek Çok Yenilik Sunan Yeni İnternet Sitesini Yayınladı

2015 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki (ABD) emisyon testlerinde manipülasyon yaptığının ortaya çıkmasının gerisinde şirket tarihinin en zorlama dönemlerini yaşayan Alman otomotiv üreticisi Volkswagen, muhteşem bir asalet kaybı yaşamıştı. 

Merkezine e-mobilite ve elektrifikasyonu alarak bitmiş markalaşma yoluna giden şirket, tasarlanan yeni kurumsal kimliği ve logosunu, Türkiye ’deki web sitesinde ve dijital platformlarında sergilemeye başladı. Gelecekte ürün gamının büyük bir bölümünün elektrikli modellerden oluşmasını hedefleyen Volkswagen, son derece çağdaş ve minimal logosu ile bu taahhüdünü gerçeğe dönüştürüyor.

Yeni Volkswagen Türkiye internet sitesi, mobil platformlara öncelik veren “Mobile First” tasarımını kullanıyor

volkswagen türkiye internet sitesi

Yenilenen Volkswagen Türkiye web sitesini bugün itibarıyla tanıtan Wolfsburg merkezli şirket, müşterilere araçlar ve hizmetleri hakkındaki bilgilere daha kolay ulaşmanın etkin bir yolunu sunuyor. Araç oluşturucu, hakiki zamanlı irtibat karşılayan canlı chat, finansman seçenekleri ve diğer çoğu ürün ve hizmetle ilgili içerik ve teklifleri tek bir çatı altında konumlandıran site, kullanıcılarla daha bereketli irtibat kurarak daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Mobil platformlara öncelik veren “Mobile First” tasarımının kullandığı Volkswagen Türkiye internet sitesi, mobil cihazların küçük ekranlarını hedeflemesine rağmen, büyük ekranlara da tam olarak armoni sağlıyor. Yemek Listesi ve içerik yapısının da sadeleştirildiği site, Facebook ve Instagram gibi dünyaca meşhur şirketlerin de kullandığı “React“ altyapısı ile hazırlandı.

Yeni internet sitesi, kullanıcıların kişisel zevklerini ve marka ile olan etkileşimlerini artırmaya odaklanıyor

volkswagen türkiye

Ayrıntılarıyla bilgi odaklı olarak geliştirilen internet sitesi, kullanıcıların bireysel zevklerini ve marka ile olan etkileşimlerini artırmaya odaklanıyor. Canlı Chat, Online Servis Randevusu ve Online Yol Yardım gibi hakiki zamanlı irtibat seçeneklerinin de yer aldığı site, pazar ve tip taleplerine de çabucak çözüm üretilmesine imkan sağlıyor. Keza Binek Vasıta keza de Ticari Araç bölümü yenilenen Volkswagen Türkiye ’nin web sitesine buradan göz atabilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir