Anasayfa / Genel / Volkswagen ’in Nostaljik Karavanı T1 ’den Esinlenilen Ufak Buzdolabı: VW Cool Box

Volkswagen ’in Nostaljik Karavanı T1 ’den Esinlenilen Ufak Buzdolabı: VW Cool Box

İkonik karavan Volkswagen T1, portatif bir buzdolabına ilham kaynağı olmuş gibi görünüyor. Buzdolabı için sadece ilham almakla kalınmamış; dolap, içine soğuk kalması için malzeme koyulacak ufak bir minyatür hâline getirilmiş.  

Çok sayıda bulunmayan bu karavan tarzı aracın, temiz ve işlev görenleri de fiyatlarıyla dudak uçurtuyor. Volkswagen, şimdiye kadar aracın oyuncak versiyonlarını piyasa sürerek ikonik karavanı unutturmamaya çalışmıştı. Board Masters adlı üretici, minyatürünü tasarladığı ve satışa sunduğu ufak buzdolabıyla karavanı, akıllarımıza kazımaya devam ediyor.  

‘VW Cool Box ’ adındaki bu ufak buzdolabı, içeceklerinizi soğuk tutmak için tasarlandı:

vw cool box

VW Cool Box, plastik lastikleri ve bavul gibi sürüklemenize ihtimal sağlayan kısalabilir kollar ile taşınabilme olanaklarını üstteki seviyeye çıkarmış durumda. Volkswagen markasından lisanslı bir ürün olan portatif ufak buzdolabı, 26 litrelik kapasiteye sahip. Üzerinde bir kilit mekanizması yer alan açılır kapanır tavan, içeceklerinizi kolayca çıkarabilmenizi sağlıyor.  

vw cool box

Minyatür aracın taşınması için ön tarafında yer alan kol, açılıp kapanabiliyor ve hatta isterseniz küçük buzdolabının altında bulunan yuvasına saklanabiliyor. Kum, çim gibi yüzeylerde basit hareket etmesini sağlayan plastik tekerlekler, oldukları konumda dönebiliyor ve size taşıma kolaylığı sunuyor. 

Orijinal T1 ’den ilham alınan mini buzdolabının malzeme konusunda da oldukça dirençli bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Buzdolabı, çelikten yapısıyla herhangi bir darbeye karşısında gayet dayanıklı olduğunu bizlere muhakkak ediyor.  

vw cool box

Küçük buzdolabının altında bulunan kapak baştan sona, içine buz doldurabilir ve içeceklerinizi soğut tutmayı başarabilirsiniz. İşiniz bittiğinde kapağın çıkarılmasıyla buzdolabını zahmetsizce boşaltabilir ve istediğiniz vakit yıkayabilirsiniz. 

vw cool box

Oldukça şık gözüken bu buzdolabı, şu an için Amazon ’da 399 euroluk (takriben 3.075 TL) bir fiyat etiketine sahip. 

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir