Anasayfa / Genel / Vivo iQOO Z1x’in Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Vivo iQOO Z1x’in Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Akıllı telefon sektörünün yakından takip edilen üreticilerinden bir her birine olan Vivo, bilhassa uygun fiyata sunduğu performans odaklı ürünleriyle o kadar fazla tüketici göre alaka görüyor. Bundan Başka şirket, ürün gamını genişletebilmek adına durmadan yeni zeki telefonlar geliştirmeye de devam ediyor. 

Fazla kısa bir süre önce MediaTek’in Dimensity 1000+ işlemcisini kullanan ilk telefon olan Vivo iQOO Z1 ile tanışmıştık. sonradan meydana çıkan bilgilerse iQOO Z1’in biraz daha sadeleştirilmiş bir versiyonu olan iQOO Z1x‘in yolda olduğunu gözler önüne sermişti.

iQOO Z1x

Geçtiğimiz dönemlerde yaşanan sızıntılar, iQOO Z1x’in Snapdragon 765G işlemciden zorlama alacağını ve yüksek bir ekran tazeleme oranına sahip olacağını ortaya koymuştu. Keza bu zeki telefonun 33 watt hızlı sıkıntı desteğine sahip olacağı da konuşuluyordu. Hemen edinilen bilgiler ise 33 watt hızlı yük desteği sunacak bu bataryanın kapasitesinin ne olacağını gözler önüne seriyor.

iQOO Z1x, 5.000 mAh batarya ile gelecek

Vivo

Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’da sızdırılan bir görsel, iQOO Z1x’e ait bir casus fotoğrafı ortaya koyuyor. Bu fotoğrafa baktığımız süre, yaklaşmakta olan iQOO Z1x’in 5.000 mAh pil ile geleceğini görebiliyoruz. Hem bu zeki telefonun Android 10 işletim sistemine sahip olacağı da görülüyor. Söz konusu görsel, iQOO Z1x’in diğer özelliklerini ise ne yazık ancak göstermiyor.

Vivo’nun kısa bir zaman önce duyurulan Dimensity 1000+ işlemcili iQOO Z1, 310 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. Bu bağlamda iQOO Z1x modelinin bu seviyenin fazla daha aşağı fiyatlandırılacağını dobra dobra söylemek gerekiyor. Telefonla ilgili öteki teferruat ve iQOO Z1x’in fiyatı, Vivo’nun oluşturacağı açıklamalarla gün yüzüne çıkmış olacak.

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir