Anasayfa / Genel / VALORANT ’a Yakında Ölüm Maçı Modu Gelebilir

VALORANT ’a Yakında Ölüm Maçı Modu Gelebilir

League of Legends ’ın geliştiricisi Riot Games, geçtiğimiz günlerde yeni FPS oyunu VALORANT ’ın kapalı beta sürecini sonlandırarak bütün oyunculara açmıştı. Oyun, kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncu kadar oynanmaya başladı. VALORANT daha yeni çıkmış olsa da Riot, oyunun geleceği hakkında ufak bir ipucu verdi.

Günümüzde çevrimiçi olan birçok FPS oyununda oyuncuların birbirlerini öldürerek takımca en yüksek skor elde etmeye çalıştıkları vefat maçı bulunuyor. VALORANT ’ı oynamaya başlayan oyuncularsa bu mod olmadığından nedeniyle ara sıra eksiklik hissediyorlar. İşte o eksikliği hissedenlere VALORANT ekibinden yanıt geldi.

Vefat maçı modu gelecek:

valorant

Oyuna yeni gelen Spike ’a Saldırı oyun moduyla ilgili bir yazı yayınlayan VALORANT ekibi, ilerleyen zamanlarda oyuna ölüm maçı modunun geleceğine dair ipuçları verdi. Takım, oyunculardan vefat maçı moduna dair birçok istek aldıklarını belirtti. bununla beraber bu mod için zorunlu olan teknolojiyi geliştirmeye başladıklarını da ekledi. Oysa ekip, oyun modu için herhangi bir tarih veremeyeceklerini de açıklama etti.

Oyuna gelecek yeniliklerden bahseden VALORANT ekibi, eklenecek oyun modlarının sadece bununla da sınırlı kalmayacağını söyledi. Ekip, daha çoğu oyun modunun prototip aşamasında olduğunu belirtti. Hem oyuncuların oyunda görmek istedikleri oyun modlarını kendilerine herhangi bir platform üzerinden de belirtmelerini rica etti.

valorant

VALORANT ekibinin yaptığı yorumlama üstelik yeni eklenen Spike ’a Hücum modunun geleceğinden bahsedildi. Bu oyun modunun herzamanki oyun moduna kadar daha kısa sürdüğünü belirten takım, maalesef oyun modunu sevenleri üzecek bir haber verdi. Takım, Spike ’a Hamle oyun modunun şu hemen olan yalnızca betada bulunacak bir mod olduğunu düşündüklerini belirtti.

VALORANT ekibi, paylaştıkları yazıda oyunun kesintisiz evrilecek modlara sahip bir ekosisteme sahip olacağını beklediklerini söyledi. Ekip, oyuncuların uzun vakit oynayabilecekleri daimi oyun modlarıyla birlikte aralıksız değişen benzersiz modlar ve hatta biraz ‘manyak ’ olacak ve sadece kayıtlı bir süre oynanabilecek modlar istediklerini de ekledi.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir