Anasayfa / Genel / Uygun Fiyatlı Olması Beklenen Samsung Galaxy S20 FE, Bu Akşam Canlı Yayında Tanıtılacak

Uygun Fiyatlı Olması Beklenen Samsung Galaxy S20 FE, Bu Akşam Canlı Yayında Tanıtılacak

2020’de Galaxy S20 ve Galaxy Note20 aileleri ile iki klasik amiral gemisi serisine devam eden Samsung, aynı zamanda Galaxy Z katlanabilir telefon serisine iki yeni model de eklemişti. Tüm bu telefonlar, Samsung’un akıllı telefon pazarındaki elini güçlendirmekle kalmadı, aynı zamanda gelecekte akıllı telefonların nasıl değişim göstereceğini de bize kanıtladı. 

Yılın ilk amiral gemisi ailesi Galaxy S20’ye ise yeni bir üye katılıyor. 23 Eylül (bugün) akşam saat 17.00’da gerçekleştirilecek Unpacked etkinliğinde Galaxy S20 FE ilk kez görücüye çıkacak. Diğer Galaxy S20’ler ile benzer tasarım çizgilerine ve teknik özelliklere sahip olmasını beklediğimiz Galaxy S20 FE’de 120 Hz yenileme hızında ekran da bulunacak.

galaxy s20 fe unpacked

Samsung Galaxy S20 FE’nin görücüye çıkacağı Unpacked etkinliğini canlı yayında takip edin:

Adım #1: Buradan Samsung Türkiye’nin resmi internet sitesine gidin,  Adım #2: Formu doldurup kayıt olun, Adım #3: Akşam saat 17.00’da Samsung’un resmi internet sitesi üzerinden yayına katılım sağlayın. 

Biz de sizlerle birlikte yayını takip edecek ve Galaxy S20 FE’ye ilişkin tüm detayları sizlere aktaracağız. Online Unpacked etkinliğinde telefona dair tüm özellikleri bizlerle birlikte öğrenmek için takipte kalın.

Hakkında admin

Check Also

iPhone 12'nin Kamerası, Üçüncü Taraf Tamirciler Tarafından Değiştirilemeyecek

iPhone 12’nin Kamerası, Üçüncü Taraf Tamirciler Tarafından Değiştirilemeyecek

iPhone cihazların tamirinin nispeten daha zor olduğunu belki duymuşsunuzdur. Görünüşe göre iPhone 12 için de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir