Anasayfa / Genel / Ünlü Twitter Kullanıcısı, Samsung Galaxy Fold 2 Hakkında Heyecan Verici Özellikler Paylaştı

Ünlü Twitter Kullanıcısı, Samsung Galaxy Fold 2 Hakkında Heyecan Verici Özellikler Paylaştı

Geçtiğimiz yıl ilk katlanabilir zeki telefonunu Galaxy Fold ’u çıkaran Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Fold ’un varisi Galaxy Fold 2 üstünde çalışıyor. Oysa şirket, yeni tür Fold için özel bir faaliyet gerçekleştirmeyi planlamıyor.

İkinci tür Galaxy Fold için özel bir faaliyet düzenlemeyecek olan şirket, ikisi bir nadiren faaliyet düzenleyecek. Samsung, 5 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Unpacked etkinliğinde Galaxy Note20 serisiyle birlikte Fold 2 ’nin de tanıtımını gerçekleştirecek.

Daha büyük ekran, daha ince çerçeve

galaxy fold 2

Bundan Böyle haziran ayının da sonlarına geldiğimizi düşünecek olursak Unpacked etkinliğine iki aydan daha az bir zaman kaldı. Natürel böyle dönemler, bu tür cihazlarla ilgili bilgilerin ortaya çıkmaya başladığı zaman dilimleri oluyor oysa Galaxy Fold 2 de bu konuda bir istisna yok.

Akıllı telefon dünyasından epeyce önemli bilgiler ortaya çıkarmayı başaran Ice Universe, Samsung ’un ikinci tür Fold cihazıyla ilgili de yeni bir data ortaya attı. Ice Universe ’e tarafından, Samsung Galaxy Fold 2 ’nin iç ekranı 7,7 inç olacak, orijinal Fold ’da ekran büyüklüğü 7,3 inçti. Cihazla ilgili ortaya çıkan bir öteki bilgi ise çerçevesinin kalınlığıyla ilgiliydi. Ice Universe ’e tarafından Fold 2 ’nin çerçevesinin kalınlığı 3,8 mm olacak.

galaxy fold

Galaxy Fold 2 ile ilgili daha önce ortaya atılan iddialar arasında ekrana gömülü selfie kamerası olacağı yer alıyordu. Fakat daha sonra selfie kamerası için çentikli tasarımın kullanılacağı inancı daha ağır bastı. Ice Universe de çentiğin çapının 4,8 mm olacağını paylaşarak telefonun çentikli tasarıma sahip olacağı yönündeki düşünceleri güçlendirdi.

Hakkında admin

Check Also

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Android işletim sistemi oldukça uzun zamandır kullanımda ve ondan öncesine kadar giden çok fazla uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir