Anasayfa / Genel / Ubisoft, Trackmania Nations ’ın İlk Paketinin Ücretsiz Olacağını Duyurdu

Ubisoft, Trackmania Nations ’ın İlk Paketinin Ücretsiz Olacağını Duyurdu

Ubisoft ’un yarış tutkunlarının merakla beklediği oyunu Trackmania Nations için hoş bir haber verildi. Oyunun ücretsiz bir versiyonu olacağını duyuran Ubisoft Nadeo, isteyen şahısların ücretli versiyonu alarak paketi yükseltebileceğini duyurdu. Oyuna herhangi bir ödeme yapmadan sahip olmak isteyenler için solo ve çok oyunculu yarışlar mevcut olacak. Ayrıca bedava versiyonda oynanabilecek 25 pist bulunacak. Bu pistler ise her 3 ayda bir değiştirilecek. 

Oyunun ücretli versiyonu ise abonelik sistemi şeklinde ilerleyecek. Yıllık 10 dolar ödediğinizde oyunda yer alan harita oluşturma, araç tasarlama gibi özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. aynı zamanda her gün “günün pisti ve “devlete ait pist” gibi özellikler yer alacak.

Büyük oyunlar için Club Access

Trackmania Nations ’ı en ileri seviyede oynamak istiyorsanız Club Access aboneliğini almanız gerekiyor. Bu abonelik, yılda 30 dolardan satılıyor. Bu paketi 3 takvim alırsanız da 60 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Club Access özelliğini satın aldığınızda ise diğer özelliklere ilave olarak Open Grand League ’de yarışabiliyorsunuz. Çevrimiçi odalar, özel etkinlikler, eğitim odaları gibi öyle fazla özelliğe de erişmenizi karşılayan bu paket, Trackmania Nations ’ı en üst seviyede oynamak isteyen oyunculara hitap ediyor. 

Trackmania Nations ne zaman çıkacak?

Önceki oyunlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Trackmania ’nın yeni oyunu, 1 Temmuz ’da Epic Games Store ve Uplay ’de yayınlanacak. Oyunun bedava olarak yayınlanması, o kadar çok oyuncuyu hoşnut edecektir. 

Hakkında admin

Check Also

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye Cumhuriyet’nin 97. kuruluş yıldönümü kutlamaları için 28 Ekim Çarşamba ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir