Anasayfa / Genel / The Witcher’ın 2. Sezon Çekimlerinin Kısa Bir Vakit İçinde Başlayacağı İddia Edildi

The Witcher’ın 2. Sezon Çekimlerinin Kısa Bir Vakit İçinde Başlayacağı İddia Edildi

Tüm dünyayı etkisi altına bölge COVID-19 salgınından televizyon ve sinema sektörü de etkilenmişti. Çoğu filmin vizyon tarihini ötelenirken çekimlerine başlanan yapımların da çekimleri durdurulmuştu. The Witcher ’ın da 2. sezonunun çekimlerine bu yıl başında ara verilmişti.

Dünya genelinde başlatılan normale dönüş çalışmaları dahilinde The Witcher ’ın 2.sezonunun çekimlerine kısa bir süre sonradan devam edilecek. Birleşik Krallık ’ta büyük filmlerin ve büyük bütçeli yapımların çekimlerine devam edilmesi konusunda yeşil ışık yakıldı.

Çoğu yapımın yanı sıra The Witcher ’ın çekimlerine de devam edilecek:

the witcher

PCGamesN ’in The Guardian ’a dayandırdığı haberine göre başrolünde Robert Pattinson ’ın yer aldığı The Batman filmi ve üçüncü Fantastic Beasts filminin çekimlerine yakın bir dönemde başlanacak. Hem çekimleri Birleşmiş Krallık ’ta gerçekleştirilecek olan The Witcher ve The Little Mermaid ’in de çekimlerine devam edilecek.

British Film Institute (İngiliz Film Enstitüsü) ve British Film Commission (İngiliz Film Komisyonu) kadar müşterek yeni güvenlik kuralları getirildi. Ayrıca emniyet eğitimi, sosyal uzaklık ve ateş ölçüm testleri gibi alanlar için düzenlemeler yapıldı. Yapılan bu öneriler Kültür, Medya ve Spor Bakanlığı, İngiltere Ahali Sağlığı ve Afiyet ve Güvenlik Yönetimi kadar onaylandı.

the witcher

Şu an için The Witcher ’ın 2. sezonunun çekimlerine nasıl ve ne süre devam edileceği az önce muhakkak değil ama çekimlerin temmuz ayında baştan başlatılacağı tahmin ediliyor. Normalde 2021 yılında yayınlanacak olan The Witcher için de bu yaz çekimlere başlanıp başlanmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Hem The Guardian ’a konuşan bir kaynak, çoğu yapımın önümüzdeki iki ay içerisinde çekimlere başlaması gerektiğini aksi taktide yaz aylarındaki hava koşullarını kaçıracakları için çekimleri bu yıl gerçekleştiremeyeceklerini ifade etti.

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir