Anasayfa / Genel / The Witcher Yapımcıları, Yeni Werewolf: The Apocalypse Oyununu Duyurdu

The Witcher Yapımcıları, Yeni Werewolf: The Apocalypse Oyununu Duyurdu

World of Darkness markası genişlemeye devam ediyor. The Witcher serisinin ilk oyununun arkasındaki isimler Werewolf: The Apocalypse ’in esas alındığı yeni bir oyunun geliştiriyor. Hatta oyun için bir tanıtım videosu da yayınlandı.

World of Darkness, masaüstü rol yapma oyunu Vampire: The Masquerade ve video oyun ‘spin-off’u ile aşina bir marka. Marka, vampirler haricinde de doğaüstü ırklara odaklanıyor ama bunların arasında Mage: The Ascesion, Wraith: The Oblivion ve Werewolf: The Apocalypse yer alıyor. World of Darkness markası, Vampire: The Masquerade ’in yeni sürümü ve şu lahza geliştirme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines ile geçtiğimiz yıllarda tekrar doğmuştu.

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Werewolf: The Apocalypse ’in yeni sürümü şu lahza geliştirme aşamasında ve yeni video oyununun duyurusu da gerçekleştirildi. Walkabout YouTube kanalından Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest için bir tanıtım videosu yayınlandı. Fakat videonun oyunla ilgili fazla artı şey verdiğini anlatmak muhtemel yok. Şu lahza için oyunun türü veya hangi platformlara çıkacağı belirlenmiş yok.

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest, Different Tales göre geliştiriliyor ve projenin başında birincil The Witcher oyunun da başında bulunan Jacek Brzezinski ve Artur Ganszyniec yer alıyor. İkili, projenin resmi internet sitesinden yayınladıkları yazıda World of Darkness ’ın büyük hayranları olduklarını ve World of Darkness oyunlarıyla büyüdüklerini açıklama etti.

werewolf: the apocalypse - heart of the forest

The Gamer ’da bulunan habere göre Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Masquerade ’den epeyce ayrı. Oyun, öfkelenecek fazla artı şeyin karşı hiddet kontrolünü öğrenmekle alakalı. Werewolf: The Apocalypse, insanlığın doğayı bir enkaza çevirmesi ve bir zamanlar mitolojilerde bulunan yaratıkların kaba yaşamı geri almak için ayaklanmasını anlatıyor. Şu an için oyunla ilgili bildiklerimiz oldukça sınırlı ama oyunun geliştiricileri, temmuz ayında oyunla ilgili daha çok şeyi öğrenebileceğimizi açıkladı.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir