Anasayfa / Genel / The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Nihon Falcom kadar geliştirilen oyun The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV‘ün ne süre yayınlanacağı açıklandı. Yapılan duyuruya kadar The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV, PS4 için Kuzey Amerika ve Avrupa’da 27 Ekim’de, Avustralya ve Yeni Zelanda’da 3 Kasım tarihinde yayınlanacak. Duyuruyu, New Game+ Expo canlı yayınında NIS America yaptı. Oyunun Switch ve PC (Steam, GOG) versiyonlarıysa 2021 yılında oyuncularla buluşacak.

NIS America kadar oyunun genel görünümüne dair yapılan açıklamaya bakılırsa The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV’te Erebonian İmparatorluğu topyekûn bir savaşın eşine gelecek. Trails of Cold Steel III’ün sonundan kısa bir süre ardından geçen yeni oyunda, Class VII’nin kahramanları, imparatorluğun topyekûn hakimiyetine karşı kendilerini mücadelenin içinde buluyor. Bütün bunların yanı sıra Erebonian İç Savaşı’nın kahramanı ve Class VII’nin eğitmeni Rean Schwarzer kayboluyor. Bu Nedenle Class VII’nin eski ve yeni öğrencileri, kıtadaki bütün kahramanlarla birleşerek topyekûn değil oluştan kurtulmak için tek şanslarını sınamak zorunda.

İşte The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV’ün yeni fragmanı:

Oyunda, sınıfların birliği koskocaman boyutlara ulaşacak. Class VII kahramanları, Crossbell ’in Special Support Section‘ı ve hatta Liberl‘in kahramanlarıyla birleşecek. Daha önceki The Legend of Heroes oyunlarının savaş yöntemleriyle birlikte yeni savaşlar da gelirken ‘Auto Battle’ (Otomatik Savaş) ve ‘Lost Arts’ (Kayıp Sanatlar) gibi savaşın gidişatını değiştirecek en zinde Orbal Büyüsü de yer alacak.

Savaş molalarındaysa küçük oyunlar oyuncuları bekliyor olacak. Bunlar aralarında Vantage Master, balık avlama ve yapboz gibi oyunlar da bulunacak. Yeni oyunlar arasındaysa poker, Blackjack ve Horror Coaster bulunuyor. 

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir