Anasayfa / Genel / The Last of Us Part II’nin Gerçekçilikte Sınır Tanımadığını Gösteren Karşılaştırma (Video)

The Last of Us Part II’nin Gerçekçilikte Sınır Tanımadığını Gösteren Karşılaştırma (Video)

Oyun severlerin özlemle beklediği The Last of Fikir, yıllar sonradan devam oyunuyla geri döndü. Ellie’nin macerasını bitmiş oyuncularla buluşturan The Last of Hafıza Part II‘nin senaryosu olumsuz eleştirilerin odağına otursa da oyun, PlayStation 4’teki çarpıcı grafikleriyle hayranları etkilemeyi başardı.

The Last of Us Part II, teknik eleştirilerin yanında bugüne kadarki en iyi PlayStation 4 oyunlarından biri olarak karşımıza çıktı. Geliştirici Naughty Dog, tekrar PS4 konsolunun sınırlarını zorlayarak oyunun dünyasını son derece gerçekçi bir şekilde yansıtmayı başardı. YouTube’da yayınlanan bir video, oyunun ne değin realist bir dünya sunduğunu göster önüne seriyor.

The Last of Hafıza Part II, reel dünyayı adeta birebir kopyalamış

the last of us part 2, grafik karşılaştırması

Naughty Dog, oyunlarında her zaman büyüleyici atmosferler sunuyor ve Santa Monica merkezli stüdyo, detaylar oluşturmadaki doğaüstü titizliğiyle biliniyor. Stüdyonun sihirbazları, The Last of Us Part II’de sundukları grafiklerle de yine son derece gerçekçi manzaralar sunuyor.

Aşağıdaki karşılaştırma videosunda kıyamet sonrası Seattle ile gerçeği tabi yandan getiriliyor. Bölgelerin birbirlerine olan benzerliği bir yana, The Last of Akıl Part II’deki manzaraların hakiki hayattakinden daha iyi göründüğü deha iddia edilebilir.

The Last of Düşünce Part II’deki yapıların reel dünyadaki halleriyle karşılaştırıldığı video

The Last of Us Part II, oyuncuların geçmişten gelen bağının da etkisiyle iyi bir açılış yaptı. Oyun İngiltere’de Sony’nin şimdiye kadarki en büyük oyun lansmanını gerçekleştirdi ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nu geçerek PS4’ün en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir