Anasayfa / Genel / The Last of Us Part II İçin Yeni Bir TV Reklamı Yayınlandı

The Last of Us Part II İçin Yeni Bir TV Reklamı Yayınlandı

2020 yılının en merak edilen konsol oyunlarından olan The Last of Zihin Part II ’nin adeta tüm hikâyesi, geçtiğimiz günlerde görsellerle birlikte çevrimiçi ortamda sızdırılmıştı. Yaşanan bu olayın ardından oyuna dair bütün aşamaları hızlandıran geliştirici işyeri Naughty Dog, oyunun 19 Haziran ’da piyasaya sürüleceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

Yaşanan bu skandalın etkileri ağır ağır unutulurken bu süreçte oyuna dair birçok yeni video gördük. Şimdiyse The Last of Us serisinin hayranları, devam oyununun Amerika Birleşmiş Devletleri ’nde yayınlanan yeni bir TV reklamını keşfettiler. Gelin önce CGI teknolojisiyle yapılan bu videoya daha yakından göz atalım, daha sonrasındaysa üstüne konuşalım.

The Last of Zihin Part II ’nin TV reklamı:

Yaklaşık 30 saniye süren bu video, serininin başrol karakterlerinden olan Ellie ’nin hikâyesine odaklanıyor. Videonun başında Ellie ’nin birinden veya birilerinden kaçmaya çalıştığını, kaçarken ‘takırdayanlar ’ ile karşılaştığını görüyoruz. Burada Ellie ’yi kovalayanın kim veya ne olduğunu bilmiyoruz. Videoda ayrıca Ellie ’nin gitar çalarak Lotte Kestner ’ın ‘True Faith ’ parçasını söylediğini de duyabiliyoruz.

The Last of Akıl Part II ’ye ait olan bu video, PlayStation ’dan bu hafta göreceğimiz son video olabilir. Bildiğiniz üzere Sony, sıradan şartlar aşağı 4 Haziran ’da gerçekleşmesi planlanan PlayStation 5 etkinliğinin ABD ’de aralıksız karışıklıklar ve protesto eylemleri sebebiyle ertelendiğini duyurmuştu. Etkinliği belirsiz olarak ertelediğini belirten işyeri, yapılan açıklamada “şu anda anma zamanı değil” ifadelerine yer vermişti.

PlayStation 5 etkinliğindeki ertelemeye rağmen The Last of Us Part II ’nin çıkış tarihinde herhangi bir değiştirme bulunmuyor. Bu noktada oyun, büyük bir aksilik çıkmazsa 19 Haziran 2020 tarihinde serinin hayranlarıyla buluşacak ve PlayStation 4 ’e özel bir oyun olacak.

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir