Anasayfa / Genel / The Last of Akıl Part II’nin Depolama Alanı Hayranları Üzecek

The Last of Akıl Part II’nin Depolama Alanı Hayranları Üzecek

PlayStation 4 konsolunun en çok beklenen oyunlarından bir tanesine olan The Last of Us Part II ’nin çıkmasına artık fazla eksik bir zaman kaldı. 19 Haziran tarihinde uzun süredir ilgiyle bekleyen hayranlarıyla buluşacak oyunla ilgili öğrendiklerimiz ise her geçen gün artıyor.

Geçtiğimiz günlerde The Last of Düşünce Part II ’den 24 dakikalık bir oynanış videosunun yayınlandığını sizlere aktarmıştık. Oyuncular tarafından epeyce takdire değer oynanış videosunda uyarı çeken noktalardan bir tanesi de epeyce realist vefat sahneleriydi. Ancak devam oyununda canınızı acıtacak tek şey bu sahneler olmayacak, oyunun PlayStation ’ınızda kapladığı bölge da canınızı birazcık yakıt.

The Last of Part II için 100 GB boş alan gerekecek

the last of us part II depolama alanı

Bir Reddit kullanıcısının ortaya attığı iddiaya göre The Last of Hafıza Part II ’nin doldurma boyutu 78,3 GB olacak. Bu, yüklemenin ham hâli, yani gönderilecek herhangi bir birincil gün yamasıyla birlikte oyunun kapladığı alan daha da artabilir. Oyun için 100 GB ’lık bir abes depolama alanının gerekeceği bahis ediliyor.

Yani 500 GB depolama alanına sahip bir PlayStation 4 kullanıcısıysanız, depolama alanınızın %20 ’sini The Last of Akıl Part II ’ye ayırmanız gerekecek. Natürel bundan böyle PlayStation 4 neslinin sonuna gelmiş olduğumuzu düşünürsek oyunların boyutlarının bu kadar yükselmesi nispeten alışılagelmiş diyebiliriz.

Eğer ama siz de bir The Last of Fikir hayranıysanız ve devam oyununu çıkığı gün satın alıp indirmeyi düşünüyorsanız çoktan arşivinizdeki hangi oyunları daha eksik sevdiğinizi belirlemeye başlayabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

İlk olarak 2011 yılında PC’ye çıkan ve daha sonra yakaladığı devasa popülarite sayesinde neredeyse oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir