Anasayfa / Genel / The Last of Akıl Part II ’den Hoolywood ’a Meydan Okuyan Tanıtım Videosu

The Last of Akıl Part II ’den Hoolywood ’a Meydan Okuyan Tanıtım Videosu

Oyun geliştirmenin bir sanat olup olmadığı çok uzun bir süredir tartışılıyor. öte yandan oyunlar kendilerinin bir şaheser olduğunu kanıtlamak için her an yeni şeylerle karşımıza çıkıyor. Sony ’nin The Last of Hafıza Part II için yayınladığı PlayStation 4 sinematik videosu da bu noktada dikkat çekiyor. 

Uzun zamandır beklenen ve salgın nedeniyle çıkışı iki kez ertelenen oyunun tanıtım videosu, öyle çok Hollywood yapımı için hazırlanan fragmanlara taş çıkarıyor, öyle çoğunu acemi işi hayran yapımları gibi gösteriyor.

Sony ’den 1 dakikalık tanıtım videosu:

last of us part II

Videodaki fikir sahiden epey kolay ve görsel sanatlarda bugüne değin her zaman kullanılmış bir şey: ‘gitar çalıp geçmişi düşünmek’. Ellie, New Order adlı şarkıdan bir bölümü söylerken bir yana da geçmişte yaşadığı olayları hatırlıyor. 

Sözlerin arkadaki planda ilerleyen olaylarla örtüşmesi ve genelde kullanılan hikâye anlatım teknikleri epeyce başarılı gözüküyor. Videonun 30 saniyelik versiyonu, ABD ’de televizyonlarda da yayınlanıyor. 

The Last of Hafıza Part II, 19 Haziran ’da geliyor:

last of us part II

Daha önce koronavirüs salgınından dolayı iki kere ertelenen The Last of Düşünce Part II, 19 Haziran 2020 ’de uzun süredir oyunu bekleyen hayranlarıyla buluşacak. Yeni oyun, hayranların aklına takılmış olan sorulara cevap verecek.

öte yandan oyun, son dönemde çıkış tarihinden ziyade yapımcı işyeri Naughty Dog ’da çalışan bir kişinin yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu. Doğru olmaları ihtimaline karşılık detaylarına değinmeyeceğimiz iddialara kadar devam oyunu birincil oyundan daha ayrı bir ilerleyişe sahip olacak. 

2013 yılında piyasaya çıkan The Last of Akıl, devam oyunu için çok iyi bir noktada sona ermişti. Yapımın devamıysa olasılıkla PlayStation 4 için göreceğimiz son AAA oyun olacak. Oyun için yayınlanan yeni tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir