Anasayfa / Genel / The King ’s Man Filminin Vizyon Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

The King ’s Man Filminin Vizyon Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

20th Century Fox Studios‘un ilk olarak 2014 yılında Matthew Vaughn‘un yönetmeni olduğu Kingsman: The Secret Service filmiyle başlatıp 2017 yılında Kingsman: The Golden Circle filmiyle devam ettirdiği fazla sevilen Kingsman serisine bir yenisi ekleniyor. The King ’s Man ismiyle yeni gelecek olan film Kingsman serisinin açılış hikâyesini anlatacak ve hem filmde yeni karakterler de yer alacak. Filmin hikâyesi ise tarihin en kötü diktatörlerinin toplanıp bir savaş çıkartmaya çalışması ve bu savaş tamamen milyonlarca insanı öldürmeyi amaçlaması etrafında kuruluyor.

Rhys Ifans‘ın ‘Rasputin’ rolünü üstleneceği The King ’s Man gerçekten 2019 yılının Kasım ayında vizyona girecekti. Fakat Disney’in 20th Century Fox’u satın almasıyla beraber film 2020 Şubat’a ertelenmişti. Bu ertelenmenin arkasında, dünyayı fazla ağır bir şekilde etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle The King ’s Man bu sene tekrar ertelenmişti. Bir süredir yeni detayı ortaya çıkmayan filmin bugün nihayet tanıtım fragmanı yayınlandı.

The King ’s Man’in fragmanı:

Bir Takım eleştirmenlerin izlenimlerine kadar The King ’s Man, 20th Century Fox Disney tarafından satın alınmadan önce meydana çıkan Kingsman filmlerinden öbür bir havaya sahip. Daha ‘Disney-vari’ bir atmosfere sahip olan yeni Kingsman filmi The King ’s Man, 18 Eylül tarihinde yalnızca sinemalarda vizyona girecek. The King ’s Man filminin yalnızca sinemalarda yayınlanacak olması bir takım eleştirmenler tarafından Hulu veya Disney+‘a ast kalmamak açısından iyi olarak değerlendirilse de, koronavirüsün etkisini hâlâ yoğun olarak hissettirdiği bugünlerde filmi yalnızca sinemalarda yayınlamanın ne derecede rasyonel olabileceği tartışılıyor.

Bilhassa Disney’in Artemis Fowl filminin çıkış tarihini birkaç defa erteledikten sonradan adamakıllı Disney+ üzerinden yayınlamaya karar vermesi sonrasında The King ’s Man’in yalnızca sinemalarda çıkacak olmasının, filmin kalitesiyle ve yüksek prodüksiyonuyla alakalı olabileceği de düşünülüyor. 18 Eylül tarihinde yalnızca sinemalarda yayınlanacak olan The King’s Man’in oyuncu kadrosunda ise, Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Rhys Ifans, Tom Hollander, Daniel Bruhl, Gemma Arterton, Matthew Goode, ve Charles Dance gibi ünlü isimler bulunuyor. 

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir