Anasayfa / Genel / The Eternal Cylinder, Uzun Süren Sessizliğin Ardından Satışa Sunuluyor

The Eternal Cylinder, Uzun Süren Sessizliğin Ardından Satışa Sunuluyor

The Eternal Cylinder başlangıçta birkaç yıl önce tanıtıldığında garip hikâyesi ve oynanışıyla adından epey bir bahsettirmişti. Ama günümüze dek geçen sürede Ace Team, The Eternal Cylinder ile ilgili yeni bir bilgi vermemişti. Oyunu ilk tanıttıkları zamanda Ace Team kurucusu Carlos Bordeu‘nun bireysel projesi olan bu oyun, Ace Team’in Zeno Clash oyunları üzerine tartma vermeleri nedeniyle bir süre askıya alınmıştı ve çoğu oyuncu The Eternal Cylinder’ın artık gerçekte yayınlanacağı düşünmüyordu.

Fakat düşünülenin tersine Ace Team, yaptığı sürpriz bir duyuruyla oyunun kapalı betası için kullanıcı kayıtları almaya başladı. Keza Ace Team, dün ikinci günü düzenlenen Guerrilla Collective etkinliğinde oyunun The Eternal Cylinder – Strange New World isimli yeni bir fragmanını da yayınladı.

The Eternal Cylinder – Strange New World fragmanı:

Yayınlanan fragmana kadar oyunun, birincil duyurulmasından bu yanlamasına hikâyesi o kadar değişmemiş durumda. Oyunun hikâyesininse epeyce ilginç ve alışılagelmedik olduğunu bildirmek sanırım kusur olmaz. The Eternal Cylinder’de, devasa bir silindirin önünde ne varsa yıkıp geçtiği ve durdurulamadığı bir ufo gezegende küçük bir uzaylı olarak oynuyorsunuz. The Eternal Cylinder’de temel olarak oyuncular, ne olduğunu bizim de tamamen anlayamadığımız top biçiminde ve file benzeşen bir ufo türüyle oynayacak. Bu topa benzer ufo fil olarak oynayan oyuncular, uzaylı ailelerini bir araya getirerek mutasyona uğramaya ve gezegenlerini yok eden silindiri önlemek için özel güçlere sahip olmaya çalışacaklar.

Eğer The Eternal Cylinder’in kapalı beta testlerine bulunma istiyorsanız oyunun sitesine buradan ulaşıp, private beta kısmından tescil olabilirsiniz. Oyunun ise tam olarak ne süre çıkacağı henüz belirlenmiş yok. Fakat yapılan duyurulara kadar The Eternal Cylinder bu yıl içerisinde Epic Games üzerinden satışa çıkacak.

Hakkında admin

Check Also

Yeni Porsche 911 GT3 Touring, Test Edilirken Görüntülendi

Yeni Porsche 911 GT3 Touring, Test Edilirken Görüntülendi

992 jenerasyonu Porsche 911 GT3, geçtiğimiz dönemlerde birçok farklı casus görüntüyle karşımıza çıkmıştı. Yeni 911 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir