Anasayfa / Genel / Tesla Çin ’den İlham Alınmasını İstediği Bir Tasarım Yarışması Başlattı

Tesla Çin ’den İlham Alınmasını İstediği Bir Tasarım Yarışması Başlattı

Tesla’nın Çin’den ilham alacağı bir tasarım yarışması düzenleniyor. Düzenlenecek olan tasarım yarışması, bir Tesla sahibi ve hayranı olan Ray4Tesla adlı Twitter kullanıcı göre ortaya çıkarıldı. Görselde Tesla Çin’in, Çin ’den ilham bölge bir elektrikli vasıta tasarımı başvurusunda bulunduğu anlaşılıyor.

Tasarım daveti herhangi bir meslek grubunu kapsamadığı için isteyen herkesin tasarımlarını gönderebileceği biliniyor. Başka bir deyişle deneyimli bir tasarımcı ya da sıkı bir Tesla hayranı yeni modelin yaratıcısı olabilir. Tesla başvuruları değerlendirecek ve seçilen tasarım, gelecekte Giga Şangay‘daki üretilecek ilk aracın hatlarını belirleyen birey olacak.

Bildiride; “Bir araba tasarımcısı olmasanız bile tasarımlarınızı gönderebilirsiniz. Bu sizin için tasarlanan bir otomobil tasarımından daha fazlası. Tesla tasarım çalışmanızda lütfen Çin’i düşünün” ifadelerine yer verildi.

Hakkında admin

Check Also

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, Kasım Ayı Ücretsiz PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcıların kasım ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Sony’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir