Anasayfa / Genel / Teknostore ’dan Babalar Günü’ne Özel İndirimli Ürünler

Teknostore ’dan Babalar Günü’ne Özel İndirimli Ürünler

Bildiğiniz gibi her sene haziran haftasının üçüncü pazar günü dünyanın öyle fazla ülkesinde Babalar Günü olarak kutlanıyor. Ailemizin temel direklerinden bir her birine olan babalarımıza ithaf edilen bu özel gün, 100 yıldan uzun süredir kutlanıyor.

Biz de bu özel gün için Babalar Günü’nde babalarınıza alabileceğiniz birbirinden kıymetli 10 hediyeyi sizler için listeledik. İşte Babalar Günü’ne özel indirimle babanıza alabileceğiniz 10 hediye.

1. Aee Aksiyon Kamerası:

Aee aksiyon kamerası

İndirimsiz fiyatı: 449,90 TL

İndirimli fiyatı:  299,90 TL

140 derecelik ultra geniş açıya, 2,7 diyafram açıklığına ve optik yakınlaştırma özelliklerine sahip bu kamerayla 4K 10 FPS ultra HD çözünürlükte videolar çekilebilir. Time Lapse ve ağır çekim özelliklerine sahip bu kameranın 40 metreye kadar su geçirmeme özelliği de bulunuyor. Ayrıca kamera, Android ve iOS işletim sistemlerine desteği bulunan Aee Lyfe Silver uygulaması doğruca HD görüntüleri Wi-Fi üzerinden görüntülemenizi ve indirmenizi sağlıyor.

Ürünü araştırmak ve satın elde etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Tronsmart Element T6 Max Bluetooth Hoparlör:

tronsmart element t6 max hoparlör

İndirimsiz fiyatı: 1.299,90 TL

İndirimli fiyatı: 749,90 TL

360º derin bass ve ses özellikleri bulunan bu hoparlörde bulunan 3 bambaşka ekolayzer modu ile istirahat etmek istenen müzik türleri arasında rahatça geçiş yapılabilir. IPX5 sertifikasıyla suya karşı dayanıklılığı bulunan bu hoparlördeki SoundPulse teknolojisi, bass seslerinin daha yoğun ve detaylı bir şekilde dinlemesini sağlıyor. 12.000 mAh değerindeki pili tamamen tek bir şarjla 20 saate kadar aralıksız müzik de dinlenebilir.

Ürünü analiz etmek ve satın edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Viofo V3 Vasıta Kamerası:

viofo v3 akıllı araç kamerası

İndirimsiz fiyatı: 899,90 TL

İndirimli fiyatı: 699,90 TL

Üzerinde Sony Starvis Sensör bulunan bu akıllı vasıta kamerası, 2560 x 1600 piksel Quad+ HD çözünürlükte 30 FPS hızında görünüm kalitesi sunuyor. Hem içerisinde bulunan GPS modülü sayesinde rota bilgileri, süre ve hız detayları kayıt altına alınabilir.

Ürünü analiz etmek ve satın elde etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Bix A3 Kulaklık:

bix a3

İndirimsiz fiyatı: 229,90 TL

İndirimli fiyatı: 144,90 TL

2-3 saat gibi bir sürede bütün doluma ulaşan 150 mAh bedel bir bataryaya sahip olan bu kulaklıkla takriben 10 saat boyunca müzik dinlenebilir ya da telefon görüşmeleri gerçekleştirilebilir. 10 metre gibi bir alıştırma menzili bulunan bu kulaklığın bekleme süresi ise 200 saat.

Ürünü tahlil etmek ve satın edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Philips Powerbank:

philips powerbank

İndirimsiz fiyatı: 199,90 TL

İndirimli fiyatı: 119,90 TL

94 x 62,2 x 24 mm gibi epeyce minik boyutlara sahip olan bu powerbank, 10.000 mAh gibi yüksek bir kapasiteyle geliyor. Powerbank ’in üzerinde 1 adet USB şarj çıkışı, 1 adet micro-USB girişi ve 1 adet Type-C girişi bulunuyor. Type-C bağlantı noktasındaki 3 A çıkışı, telefonların çok daha seri bir şekilde şarj edilmesini sağlıyor.

Ürünü tahlil etmek ve satın olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Xiaomi Yi 1080p Kamera:

xiaomi yi 1080p akıllı araç kamerası

İndirimsiz fiyatı: 399,90 TL

İndirimli fiyatı: 289,90 TL

Listemizdeki bir öteki vasıta kamerası da Xiaomi ’den. 2,7 inç 960 x 240 piksel LCD bir ekrana sahip olan kamera, 130 derecelik geniş çekim açısına sahip. 64 GB MicroSD kart desteği de bulunan aygıt, Full HD çözünürlükte 30 FPS tescil desteği sunuyor. Kameranın mobil uygulaması hem Android hem de iOS tarafında bulunuyor.

Ürünü incelemek ve satın olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

7. KZ ATR Kulaklık:

kz atr kulaklık

İndirimsiz fiyatı: 89,90 TL

İndirimli fiyatı: 64,90 TL

1,2 metrelik kablo uzunluğuna sahip bu kulak içi kulaklık, 3,5 mm kulaklık girişi olan bütün iPhone ve Android cihazlarda kullanılabilir. 20-20.000 Hz frekans aralığına sahip olan bu kulaklığın hem çağrı cevaplama ve HD ses kalitesi arzetmek gibi işlevleri de bulunuyor.

Ürünü incelemek ve satın olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Xiaomi Amazfit GTR Akıllı Saat:

xiaomi amazfit gtr akıllı saat

İndirimsiz fiyatı: 1.199,90 TL

İndirimli fiyatı: 799,90 TL

326 PPI AMOLED ekrana sahip olan bu akıllı saatin 50 metre derinliğe değin suya dayanıklılığı bulunuyor. Ayrıca GPS + GLONASS konumlandırma özellikleri baştan sona uydu sinyalleriyle bağlantılı olarak rota kontrol edilebilir. Yürüyüşten yüzmeye kadar 12 ayrı spor modunun bulunduğu bu saat, tek şarjla 24 gün baştan başa kullanılabilir.

Ürünü incelemek ve satın olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

9. Bix Speaker:

bix bluetooth hoparlör

İndirimsiz fiyatı: 89,90 TL

İndirimli fiyatı: 49,90 TL

MicroSD kart girişi bulunan, FM radyo destekli bu hoparlörle müzik dinlemenin yanı sıra telefon görüşmeleri de gerçekleştirilebilir. 10 metre gibi bir alıştırma menzili yer alan bu hoparlördeki kart girişi bir uçtan bir uca hafıza kartında bulunan müzikler de dinlenebilir.

Ürünü çözümlemek ve satın elde etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Tronsmart Notebook Standı:

tronsmart notebook standı

İndirimsiz fiyatı: 199,90 TL

İndirimli fiyatı: 129,90 TL

10 kg ’a kadar tartı nakliye kapasitesine sahip olan bu üründe 0-42 derecelik ayarlanabilir açı özelliği bulunuyor. Cihazın soğuma performansını da artırabilecek olan bu cihaz; bel, sırt ve boyun ağrılarına aleyhinde portatif bilgisayarların konumunu kurmak için epeyce ideal. Keza cihazı güvenli bir şekilde tutan kaymaz lastik pedler ve aşağıda kaymasını önleyen açılır ayakları doğru bilgisayarı düşmelere karşı korur.

Ürünü analiz etmek ve satın edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Listemizdeki ürünleri ve Teknostore’da Babalar Günü’ne özel olarak indirime giren diğer bütün ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir