Anasayfa / Genel / Tarayıcıya Dahili Twitter Uygulaması Getiren Opera 69 Yayınlandı

Tarayıcıya Dahili Twitter Uygulaması Getiren Opera 69 Yayınlandı

Opera’nın kenar çubuğu, WhatsApp ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra Facebook, VK ve Instagram gibi sosyal ağ platformlarına da kolaylıkla ulaşabilmeyi sağlıyor. Yeni Opera 69 güncellemesi, esnek özelliklerle öne meydana çıkan kenar çubuğuna yeni bir sosyal medya platformu daha entegre etti.

Geliştiricilere tarafından Opera, Twitter‘ı dahili olarak kullanıcılara sunan ilk web tarayıcısı oldu. Bugün yayınlanan Opera 69 ile sosyal medya platformuna bundan böyle aracısız olarak tarayıcının kenar çubuğu üzerinden erişilebiliyor. Hem açılış sayfasında yeni bir hava durumu widget’ı, iyileştirilmiş sekme yöneticisi ve sekmeleri gruplamaya ihtimal tanıyan Alıştırma Alanları’nda geliştirmeler içeriyor.

Opera 69 ile kenar çubuğuna WhatsApp ve Instagram’dan daha sonra Twitter da geldi

opera, twitter

Kenar çubuğuna Twitter‘ın eklenmesiyle birlikte kullanıcılar, sosyal ağ platformuna girmek için ayrı bir sekme açtırmak zorunda kalmadan paylaşımlarına, aramalarına ve mesajlarına erişebiliyorlar. Yeni nitelik, klavye ve geniş ekran kullanımına olanak sağlamasının yanı sıra tweet atmayı ya da özel mesaj göndermeyi de kolaylaştırıyor.

Opera’da Twitter’ı etkinleştirmek için kenar çubuğunun altındaki üç noktalı simgeyi tıklayarak Messenger bölümünden Twitter’ı seçmeniz yeterli. Gerisinde kenar çubuğunda Twitter simgesi görünecek ve oradan Twitter hesaplarınıza giriş yapabileceksiniz. Twitter entegrasyonunun bilgisayar başında fazla vakit geçirenler için telefonlara göre daha elverişli olduğunu söyleyebiliriz.

Opera genelde diğer büyük tarayıcılarda bulunmayan özgün özellikler sunuyor. Tarayıcıda yerleşik bir reklam ve izleyici engelleyici, bedava VPN, Kripto Cüzdan ve entegre sosyal medya uygulamaları gibi özellikler bulunuyor. Opera 69’un yeni özelliklerini deneyimlemek için tarayıcıyı buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir