Anasayfa / Genel / System Shock ’un Yeni Versiyonun Alfa Demosu Oyunculara Sunuldu

System Shock ’un Yeni Versiyonun Alfa Demosu Oyunculara Sunuldu

Nightdive Studios kadar geliştirilen System Shock ’un yeni versiyonun alfa demosunun Steam ve GOG üzerinden erişime açıldığı duyuruldu. Nightdive Studios CEO’su Stephen Kick, demonun çıkışını kutlamak için Shacknews Twitch kanalında canlı yayında demoyu tanıttı ve 30 dakikalık soru/yanıt yayını gerçekleştirdi.

Oyun hakkındaki açıklamalara geçmeden önce; oyunu detaylı incelemek için buraya tıklayarak System Shock Steam sayfasına ulaşabileceğinizi ve bir GOG kullanıcısıysanız buradaki bağlantıyı kullanabileceğinizi ekleyelim.

Demoya GOG üzerinden genel bir görüntü:

System Shock remake

Oyunun devlete ait GOG sayfasında bulunan ifadeler şu şekilde: “Yirmi sene daha sonra Nightdive Studios, orijinal System Shock‘u yeniden düş ediyor ve bitmiş yapıyor. Yeni oyunda, bugünün oyuncularına bir AAA unvanından beklenen modern görünümü ve duygusal vererek ve sevdiğiniz her şeyi tutup alışılmış deneyime sadık kalacağız. Bu alfa demo, size oyunun kısa bir önizlemesini verecektir. Lütfen bunun çok erken bir demo olduğunu unutmayın, böylece performans, içerik vb. hâlâ belirli değil.​ Shodan’ın seslendirme sanatçısı Terri Brosius ve orijinal ekibin üyelerinin yardımıyla Citadel İstasyonu hiç bu dek düzgün ya da korkutucu olmamıştı!”

Oyunda kurumsal dünyada ‘en kötü siber hırsız olarak ’ nam salmış bir hackersınız. Tehlikeli bir ödev sırasında yakalanıyor ve aç gözlü bir TriOptimum yöneticisinin kölesi hâline geliyorsunuz. Gitgide Artarak iyileşmekte olduğunuz altı aylık bir komadan sonra dehşet bir felaketin eğri sonuçlarına uyanıyorsunuz. Oyunun öteki detaylarına Steam ve GOG platformlarından ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir