Anasayfa / Genel / Strateji Oyunu Iron Harvest, 16-22 Haziran Arasında Steam’de Demo Olarak Oynanabilecek

Strateji Oyunu Iron Harvest, 16-22 Haziran Arasında Steam’de Demo Olarak Oynanabilecek

1920 ve sonrasının alternatif gerçekliğinde geçen olağan bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Iron Harvest, yıllarca süren bekleyişin peşinde nihayet bu yılın eylül ayında oynanabilir olacak. Eylül ayına değin sabredemeyecek oyuncular içinse müjdeli bir haberimiz var.

Yakında çıkacak oyunların demolar, canlı yayınlar ve geliştirici sohbetleriyle kutlanacağı Steam Oyun Festivali: Yaz 2020’de yer alacak oyunlardan biri de Iron Harvest olacak. Oyuncular, 16 Haziran ’da Türkiye saati ile 20.00 ’da başlayacak olan ve 22 Haziran ’a değin sürecek bu festival kapsamında Iron Harvest ’ı Steam üzerinden demo olarak oynayabilecekler.

Iron Harvest nasıl bir oyun?

Iron Harvest

1920 ’lerden sonrasını konu bölge alternatif bir evrende geçen Iron Harvest, oyuncuları Büyük Savaş ’ın hemencecik ardında her yerde şekillenen bir dünyaya eğlence ediyor. Son teknolojiyle donatılan heybetli robotların I. Dünya Savaşı ’na yetiştiği bu alternatif dünyada; Avrupa hâlâ savaşın yaralarını sarıyor, şehirler yeniden yapı ediliyor ve kırsalda Iron Harvest dönemi başlıyor. Çiftçiler, Büyük Savaş ’ın savaş meyanlarında savaşmış, yürüyen heybetli makinelerin kalıntılarını keşfediyorlar.

Bu kaos dünyasının ortasında Avrupa ’nın varlığını riske atan yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Savaşın yaralarının yeni yeni sarıldığı bu alternatif evrende, amaçları dünyayı bir kez daha ateşe devretmek ve kontrolü ele geçirmek olan gizli güçler, tüm ulusları istikrarsızlaştırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaya kararlı görünüyor.

Hakiki zamanlı taktik oyunu Iron Harvest, 1 Eylül 2020 ’de Steam üzerinden PC için çıkacak. İlerleyen dönemlerde PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri de çıkacak olan oyuna acilen Steam ’de 92 TL ’lik bir fiyatla ön siparişle sahip olabilirsiniz. Buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir