Anasayfa / Genel / Stranger Things’in Yapımcısının Yeni Netflix Belgeseli Unsolved Mysteries’den İlk Fragman

Stranger Things’in Yapımcısının Yeni Netflix Belgeseli Unsolved Mysteries’den İlk Fragman

1987’den 2010’a değin yayınlanan ve 23 yıllık hummalı çalışmanın sonucunda birbirinden heyecanlı 600’den fazla bölüme imza atan Unsolved Mysteries (Çözülmemiş Gizemler), Netflix ’in ellerinde her yerde yaşam bulunuyor. 

Proje üstünde bir yıldan pozitif bir süredir çalışan dijital yayınlama devi, yeni belgesel serisinin birincil fragmanını yayınladı. Unsolved Mysteries ’in bir buçuk dakikalık fragmanı, birincil sezonda izleyeceğimiz altı esrarengiz olaya dair güzel bir önizleme sunuyor. Orijinalinden farklı olarak, keza ABD keza de yurt dışındaki vakaları mercek altına alan belgeli serisi, şimdiden büyük bir beklenti yaratmış durumda.

Unsolved Mysteries’in Netflix uyarlaması, keza ABD keza de yurt dışındaki vakaları inceleyecek

netflix

Netflix’in “Deri 1” olarak adlandırdığı ilk sezon, 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak. UFO ’lardan şaşırtıcı cinayetlere, esrarengiz kayıp vakalarından mistik olaylara dek insanın tüylerini ürperten pek çok yaşanmış olay, Unsolved Mysteries ’de bizleri bekliyor. Fragman yola çıkarak, serinin etkileyici bir öykü anlatım tarzına sahip olacağını söyleyebiliriz. 

Unsolved Mysteries ’in Netflix versiyonunun arkasından, platformun izlenme rekorları kıran bilim kurgu dizisi Stranger Things ’in yapımcısı Shawn Levy, Josh Barry, Terry Dunn Meurer, John Cosgrove ve Robert M. Wise bulunuyor. İlk sezonda izleyeceğimiz bölümlerin yönetmenleri ise şöyle: Marcus A. Clarke (Mystery on the Rooftop, No Ride Home ve Berkshire ’s UFO), Jimmy Goldblum (13 Minutes) ve Clay Jeter (House of Terror ve Missing Witness).

Netflix’in “Cilt 1” olarak adlandırdığı ilk sezon, 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak

Unsolved Mysteries

Unsolved Mysteries ’in altı bölümden oluşan birincil sezonu, 1 Temmuz Çarşamba günü Netflix ’te yayınlanacak. Dilerseniz lafı daha pozitif uzatmadan, sizleri Netflix ’in yayınladığı Unsolved Mysteries fragmanı ile başbaşa bırakalım. giderken, dizi yayınladığı süre haberiniz olsun istiyorsanız, buradan kendinize bir hatırlatma kurabilirsiniz. 

Unsolved Mysteries fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir