Anasayfa / Genel / Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun, Epic Games Store ’da Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun, Epic Games Store ’da Ücretsiz Oldu

Son yıllarda kendi sektörünü en çok değiştiren markalardan biri Steam oldu. Uzun zaman çevrimiçi oyun pazarının hakimi olan platformun şu dönemdeki en büyük rakibi ise Epic Games Store. Ve Epic, rekabetçi elde etmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Firmanın haftalık bedava oyunları oluyor. O hafta içerisinde bedava olarak kütüphanenize eklediğiniz oyun sonsuza değin size ait oluyor. Bu haftanın oyunuyla birlikte kışın gelmesini kuzeye giderek kutluyoruz. 

Bad North: Jotunn Edition

bad north

Bu oyunda çeşitli adaları ve bölgeleri minik askerlerle gözetmek ya da fethetmek için uğraşıyoruz. Oyunda derhal yenilmemek için ciddi taktik gerçekleştirmek gerekiyor. Oyun katiyen bir Europe Universalis gibi başınızı ağrıtacak zorlukta değil ama detaylara da dikkat etmeyi gerektiriyor.

çoğunlukla Vikinglerden topraklarımızı korumaya, göçebe halkımıza yurt bulmaya çalıştığımız bu oyun, epeyce olumlu yorumlar almış ve genellikle iyi bir oyun olarak kabul edilmişti. Oyunu Plausible Concept ilerletti ve Raw Fury de yayınladı.

Ücretsiz oyunu olmak için yapmanız gerekenler

bad north

Öncelikli olarak, buradan devam ederek Epic Games sitesine gidin.  Hesabınız varsa antre yapın, yahut bir tane bedava hesap açın. Asıl sayfada biraz aşağıya indiğinizde ücretsiz oyunu göreceksiniz. Tıklayın. Mahsul sayfasında yer alan “Al” butonuna tıklayın. Oyun kütüphanenize eklenecek.

Bad North sistem gereksinimleri

Bad North acilen sadece Windows platformunda oynanabiliyor. Oyunun sistem gereksinimleri de oyuncuları üzmeyecek seviyede.

Asgari

İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T ya da eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 ya da eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

 

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: AMD Athlon X4 605e, Intel Celeron G1610 ya da eşdeğeri Hafıza: 4 GB RAM Grafikler: Radeon HD 7850, GeForce GTX 470 ya da eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB kullanılabilir bölge Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Japonca, Portekizce – Brezilya, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Türkçe

Oyunu hemen indirmek istiyorsanız Epic Games Launcher indirmeniz gerekiyor. Epic Games üyeliği açtırmak için Facebook, Google, PS veya Xbox hesabınızı kullanabiliyorsunuz. 

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir